DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > Верховний суд не визнав робочі поїздки Порошенка агітацією

Верховний суд не визнав робочі поїздки Порошенка агітацією


12 марта 2019. Разместил: inna

Картинки по запросу верховний суд не визнав робочі

Верховний суд України відмовився визнати розміщені на сайті президента України фото- та відеоматеріали про робочі поїздки незаконною передвиборчою агітацією. 

Дане рішення суд ухвалив 10 березня за підсумками розгляду апеляції на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду за позовом кандидата у президенти Анатолія Гриценка, пише "Інтерфакс-Україна".

Як повідомив представник Гриценка в ЦВК і його адвокат Руслан Чорнолуцький, у мотивувальній частині свого рішення Верховний суд вказав на те, що доводи апелянта, що відео- і фотоматеріали про робочі поїздки Порошенка є передвиборною агітацією, "не підтверджуються належними, достатніми і допустимими доказами".

Також суд зазначив, що у позові Гриценка та його апеляції він не стверджує, що у діях тих, хто розміщував відповідні матеріали на сайті президента України, була мета спонукати виборців голосувати або не голосувати за кандидата Порошенка. 

На думку Чорнолуцького, дане рішення суду є неправосудним.

"Ухвалюючи такі рішення на користь чинного президента, який є і кандидатом в президенти, судова система ще раз доводить, що вона реформована виключно на користь вертикалі діючої влади", - заявив Чорнолуцький.

Він також зазначив, що аналогічне рішення прийнято і за позовом Гриценка  до Порошенка про визнання передвиборною агітацією фоторепортаж (74 фотографії) на сайті президента про його робочу поїздку 2 березня на Одещину. 


Вернуться назад