DataLife Engine 9.2 > C места событий > Одну з видатних пам’яток Харкова заховають під бетоном (відео)

Одну з видатних пам’яток Харкова заховають під бетоном (відео)


9 апреля 2019. Разместил: inna

Одну з видатних пам’яток Харкова заховають під бетоном (відео)

Фонтан “Каскад” у центрі міста, який побудували більше 60 років тому, заховають під бетоном.

За інформацією з сайту міськради, ця частина саду імені Шевченка набуде інакшого вигляду. На майданчику перед схилом працюватимуть два фонтани, сходинки облицюють гранітом, вода ними більше стікати не буде. Наразі цю частину парку з усіх боків обнесено парканом.

Тож потрапити туди, хоч і ненадовго, можуть тільки дуже наполегливі городяни.

 – Можно нам чуть со стороны поснимать, чтоб не мешать? – Нет, нельзя. – Почему? – Вы откуда? – “Новости Объектив” – Я сейчас спрошу разрешения, выйдите! 

На сайті мерії повідомили: під час реконструкції розташування алей в саду залишать незмінним. На частині з них вже встановили нові світильники. Перед ККЗ “Україна” поклали нову плитку, тривають роботи зі створення нового озера. Окрім того, передбачений пандус для людей з інвалідністю та матерів із колясками. У планах на минулий рік у візуалізації фонтан “Каскад ” було заплановано.

Аліка Піхтерева, кореспондентка
 Востаннє “Каскад” ремонтували в 2015 році. Тоді з міського бюджету було витрачено майже 9 мільйонів гривень. На початок минулого року вартість реконструкції складала більше 57 мільйонів гривень. Завершити ж роботи в саду Шевченка обіцяли до Дня міста ще у 2018 році.

https://www.youtube.com/watch?v=Nig72NeW-kw&feature=youtu.be


Вернуться назад