DataLife Engine 9.2 > C места событий > В Ірпені не з’явилась зона вигулу собак, за яку сваха Пашинського підписала мільйон члену виконкому та ФОПу

В Ірпені не з’явилась зона вигулу собак, за яку сваха Пашинського підписала мільйон члену виконкому та ФОПу


15 апреля 2019. Разместил: inna

У кінці минулого року виконавчий комітет Ірпінської міської ради замовив МПП «Спортивно-технічний клуб «СОНА» та ФОП Микола Бернацький капітальний ремонт зони вигулу собак по вул. Ярославська в м. Ірпінь Київської області за 1,17 млн грн., яку мешканці міста до цього часу не помітили. Про це написав Тарас В’язовченко у «Громаді Приірпіння».

В парку «Перемога» ще торік підрядники мали зробити капремонт зони вигулу собак по вул. Ярославська (від №26 до №38). Саме таку закупівлю 1 листопада 2018 р. проводив виконком міськради на 1,26 млн грн.

У результаті було укладено угоду з «Спортивно-технічним клубом «СОНА» на суму  599,67 тис грн. Власником та керівником цього підприємства є батько депутата Ірпінської міськради від «Нових облич» Олександра Пащинського, член виконкому Ірпеня Сергій Пащинський.

Підприємство Пащинського-старшого мало б уже збудувати смецмайданчик для вигулу собак в оновленому парку, адже строк  виконання робіт, згідно з договором, з 31 жовтня по 31 грудня 2018 р. Повний розрахунок виконавчий комітет Ірпінської міської ради проведено двома платежами.

Попри те, що майданчик навіть не думали починати будувати, 26 грудня 2018 р. виконком Ірпінської міської ради провів ще одну закупівлю з аналогічною назвою – «капремонт зони вигулу собак по вул. Ярославська (від №26 до №38) в м Ірпінь Київської області» на таку ж суму – 1,26 млн грн.

Нову угоду укладено з ФОП Микола Бернацький на 575,8 тис грн., який взявся обладнати собачий майданчик у парку за 5 робочих днів – з 26 грудня по 31 грудня. Від імені влади Ірпеня цей договір засвідчила заступниця міського голови Лідія Михальченко, яка доводиться свахою Сергію Пащинському, та тещею його сина Олександра Пащинського.

«Проте новорічного дива не сталося: ні до Нового року ні за три місяці після нього в парку Перемога власники собак не побачили омріяної і проплаченої з бюджету спеціальної зони для прогулянок чотирилапих. Єдине, що з’явилося в парку після оновлення –  ось така собака», – написав В’язовченко.

«Громада Приірпіння» також звернула увагу, що один з проектів, що переміг в громадському бюджеті 2018 року, був майданчик для вигулу собак «For dogs». Проект на суму 90,2 тис грн. Тобто, суми, яку витратили на капітальний ремонт зони вигулу собак, якого не було, вистачило б на 12 майданчиків для вигулу собак, таких як проект переможець громадського бюджету.

Від «Наших грошей»:

Згідно з даними системи «Прозорро», у 2016-2019 рр. мале приватне підприємство «Спортивно-технічний клуб «СОНА» отримало замовлень на загальну суму 44,67 млн грн., з яких від виконкому Ірпінської міськради – на 24,44 млн грн.

ФОП Бернацький Микола Миколайович у 2017-2019 рр. виграв тендерів на загальну суму 6,84 млн грн., організатором більшості яких був виконком Ірпінської міської ради.

Джерело: Наші гроші


Вернуться назад