DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > Щодо розміщення в межах «червоних ліній» малої архітектурної форми ПП «ФОЕ 9» по вул. Червоноармійській, 3.

Щодо розміщення в межах «червоних ліній» малої архітектурної форми ПП «ФОЕ 9» по вул. Червоноармійській, 3.


11 февраля 2010. Разместил: andrew

altУправлінням містобудування та архітектури було розглянуто Вашу скаргу, щодо розміщення в межах «червоних ліній» малої архітектурної форми ПП «ФОЕ 9» по вул. Червоноармійській, 3.

Повідомляємо, що із зазначеною адресою дозвіл на розроблення проекту відведення земельної ділянки для розміщення МАФ, земельна ділянка в оренду, дозвіл на розміщення малої архітектурної форми не надавалися.

Додатково повідомляємо, що управлінням містобудування та архітектури направлейо лист до управління земельних відносин з проханням провести перевірку правомірності використання земельної ділянки, на якій розташована мала архітектурна форма ПП «ФОЕ 9» та вжиття, при необхідності, відповідних заходів, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № К-7-4/4/92-10.01-06 від 04.02.10 р. заступник начальника управління містобудування та архітектури Харківської міської ради С.В. Колоша.  


Вернуться назад