DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Керівник Харківщини Олексій Кучер заявив про підтримку бізнесу – буде новий департамент (відео)

Керівник Харківщини Олексій Кучер заявив про підтримку бізнесу – буде новий департамент (відео)


26 ноября 2019. Разместил: inna

Керівник Харківщини Олексій Кучер заявив про підтримку бізнесу – буде новий департамент (відео)

Створити департамент розвитку та сприяння бізнесу голова області Олексій Кучер пообіцяв найближчим часом. Крім того, мають визначитись із омбудсменом.

Посадовець буде контролювати відносини між підприємцями, реагувати на порушення й спрощувати комунікацію із владою, – впевнений керівник регіону.

Олексій Кучер, голова ХОДА

Я кожного можу взяти за руку й провести по кабінетам, але зрозуміло, що, враховуючи ту завантаженість, яка зараз в мене є, фізично це неможливо зробити. Тому буде людина, яка буде приймати таку інформацію, буде відповідно реагувати й доповідати мені що відбувається реально.

 

Налагодити відносини з бізнесом, вивести його з тіні та отримувати більше грошей до бюджету. Про це говорили на першому діалозі підприємців з новим керівником області. Хоча не всі найбільші платники податків були присутні на зустрічі. Також на заході відмітили, що за індексом промислового виробництва Харківщина дещо втратила потужність, якщо порівнювати із минулим роком.

 

Марк Беккер, перший заступник голови ХОДА

Зменшення відбулося майже по 7 видам діяльності, але по 3 у нас є дійсно збільшення. Це збільшення по галузі добувної промисловості. Виробництва деревини, паперу, поліграфічної діяльності – майже на 2 відсотки. також збільшення було в хімічній промисловості.

 

 

Алла Коваленко, бізнес-леді

Мы крупный налогоплательщик, но то, что мы сегодня теряем миллионы, и это я утверждаю, только на курсовой разнице. За счет этого живет Национальный банк, живут банки. И при этом, действительно, теряет экспортер.

 

 

Після зустрічі з бізнесменами Олексій Кучер відреагував на критику зі сторони колишньої очільниці області Юлії Світличної. Напередодні вона звинуватила адміністрацію в ігноруванні окремих президентських указів та висловила незадоволення бюджетом на наступний рік.

 

Юлія Світлична, ексголова ХОДА

Проблеми вже очевидні, бюджет буде слабшим, ніж у попередньому році. Наприклад, фінансова підтримка закладів культури (театри, філармонія, художні та музичні колективи) зменшена у 4 рази – зі 146 млн. грн у цьому році до 38 млн. грн. у проекті обласного бюджету на 2020 рік. Цього достатньо лише на три місяці. На жаль таких прикладів багато.

 

Олексій Кучер, голова ХОДА

Задайте питання пані Світличній: хто формував цей проект бюджету. Зокрема, і соціальний розвиток. Задайте це питання – нехай відповість. Вона не може попередньо бачити тому що зараз той бюджет, який був прийнятий, його ще ніхто не бачив. По всім напрямкам і всім завданням, які були поставлені президентом, ми працюємо.

Джерело:https://www.objectiv.tv/objectively/2019/11/26/kerivnik-harkivshhini-oleksij-kucher-zayaviv-pro-pidtrimku-biznesu-bude-novij-departament-video/

 


Вернуться назад