DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > У Миколаєві офіцер поліції на зустрічі з випускниками обікрав колишніх однокласників. ВІДЕО

У Миколаєві офіцер поліції на зустрічі з випускниками обікрав колишніх однокласників. ВІДЕО


5 февраля 2020. Разместил: inna

Незабутньою виявилася зустріч із випускниками для інспектора поліції, а надто для його колишніх однокласників, яких він обікрав в одному із ресторанів Миколаєва. Інцидент трапився в суботу ввечері, 1 лютого. Про це повідомив «Преступности.НЕТ».

Виявилося, що підчас вечірки, коли всі пішли танцювати і залишили свої речі за столом, чоловік почав нишпорити по сумках своїх товаришів. Втім не врахував одного: що в залі працюють камери відеоспостереження.

На оприлюднених згодом кадрах видно, як чоловік у темному одязі нишком дістає гаманець з жіночої сумочки, забирає з нього гроші, а потім повертає на місце. На іншому фрагменті чоловік ледь «не попалився»: до столу повертаються його однокласники і він намагається якомога непомітніше повернути сумку на диван.

Всього пропало близько 4,5 тисяч гривень з чотирьох сумок. Постраждалі викликали на місце події поліцейських, а також звернулися до персоналу закладу.

Коли все з’ясувалося, чоловік почав всіляко вибачатися перед однокласниками і пообіцяв повернути всі гроші, а постраждалі відмовилися писати на нього заяви.

ЗМІ стверджують, що йдеться про майора Антона Сімакова, старшого інспектора управління організаційно-аналітичного забезпечення і оперативного реагування ГУ НП в Миколаївській області. У соцмережах його відзначили на фото компанії, яка відпочивала 1 лютого в закладі, де стався інцидент.

Справа набула суспільного розголосу в ЗМІ. На інцидент відреагували в обласній поліції і повідомили, що їхнього колегу вже звільнили. Правоохоронці назвали вчинок поліцейського «ганебним» і таким, що дискредитує звання поліцейського.

«Нам дуже прикро, що такі люди ще трапляються серед нас, які своїми вчинками паплюжать честь звання поліцейського та перекреслюють кропітку та важку працю справжніх поліцейських, які щодня ризикують власними інтересами та навіть життям, аби забезпечити правопорядок та безпеку для громадян. І сьогодні для всіх діючих співробітників цей прикрий випадок став навіть більшим ударом, аніж для громадян», - йдеться в повідомленні.

За вказаним фактом проводиться службове розслідування, матеріали якого будуть передані до ДБР для надання правової оцінки.

Більше подробиць дивіться у вечірніх випусках новин «ЧП-ІНФО» о 19:00.

Источник:https://magnolia-tv.com/news/31031-u-mikolaevi-oficer-policii-na-zustrichi-z-vipusknikami-obikrav-kolishnikh-odnoklasnikiv


Вернуться назад