DataLife Engine 9.2 > Новости > Рябошапка про "Слуг": "Деякі з них по складам читають, а вже розібрались, як працює Офіс генпрокурора"

Рябошапка про "Слуг": "Деякі з них по складам читають, а вже розібрались, як працює Офіс генпрокурора"


5 марта 2020. Разместил: inna

Картинки по запросу "рябошапка про слуг деякі з них по складам"

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка прокоментував постанову про висловлення йому недовіри, що була ініційована нардепами від "Слуги народу" та "Опозиційної платформи - За життя"

Про це генеральний прокурор Руслан Рябошапка розповів в коментарі журналістам, передає Еспресо.TV.

За його словами, частина депутатів не має необхідного рівня освіти для оцінки роботи Офісу генпрокурора, а основна мета - "політизація роботи" органу.

"Люди оцінили, що робота негативна. Ще до звіту генерального прокурора вони вже розібралися. Деякі з них закінчили тільки школу, але зате вже розуміють, як працює Офіс генпрокурора. Деякі з них по складах читають і їм важко говорити, слова підбирати, але вони знають, як повинна працювати прокуратура. Ще до звіту вони зробили висновок, що щось не так", - зазначив Рябошапка.

Він додав, що, на його думку, мова йде про політизацію роботи генерального прокурора.

"Їм не потрібна така прокуратура, вони побачили, що нічого вирішити в цій прокуратурі не можуть, вони бачать, що нічого не можуть вирішити в НАБУ, "порішати" ... Коли є така конструкція, коли НАБУ працює з Офісом генерального прокурора, - це може привести до неприємних наслідків для певних олігархів ", - пояснив генпрокурор.

Джерело:https://espreso.tv


Вернуться назад