DataLife Engine 9.2 > Вдогонку предыдущему номеру > У справі "Еліта-Центру" відповідатимуть ще 6 компаній

У справі "Еліта-Центру" відповідатимуть ще 6 компаній


23 февраля 2010. Разместил: andrew
altПечерський районний суд Києва залучив як громадських відповідачів у рамках кримінальної справи шість компаній, які належали організатору афери "Еліта-Центр" Олександру Волконському, а також Дніпровську районну в м. Києві держадміністрацію. Про це повідомили у Громадській організації "Центр правозахисту", яка об`єднує інвесторів "Еліта-Центр".

Зокрема, суд залучив у рамках кримінальної справи громадськими відповідачами ТОВ "Марс-1"; ТОВ "БМУ "Хімбуд"; ЗАТ "Будівельно-інжинірингова компанія БІК"; ТОВ "Науково-дослідний центр Прогрес"; ТОВ "Компанія "Еліта-будінвест"; ТОВ "АБФ".

Тим часом суд відхилив клопотання потерпілих залучити як громадського відповідача ще одну компанію - ТОВ "Ромбудінвест".
 
"Потерпілі із задоволенням сприйняли таке рішення суду", - відзначив голова правління ГО "Центр правозахисту" Юрій Федоренко.

Він висловив сподівання, що суд за рахунок активів цих компаній забезпечить виконання вироку в частині компенсації їх матеріальних збитків.

"Використання активів компаній афериста дасть змогу знизити навантаження на місцевий і державний бюджети під час компенсації матеріальних збитків потерпілим", - вважає Федоренко.
 
По материалам INTV.UA

Вернуться назад