DataLife Engine 9.2 > Аналитика > Міфи про інвестиції в акції: чи можуть українці заробити на цінних паперах?

Міфи про інвестиції в акції: чи можуть українці заробити на цінних паперах?


9 марта 2020. Разместил: inna

Українці вірять, що захисна маска може вберегти від сезонного грипу та навіть страшного коронавірусу. Або ж впевнені, що покласти гроші “під матрац” – найкращий спосіб їх зберегти.

Міф 5: “Для інвестування в акції потрібно економічна освіта”

Звичайно, розбиратися у нюансах фондових ринків і у видах цінних паперів потрібно. Але для цього зовсім не варто бігти здобувати ступінь з економіки. Ознайомитись з усіма нюансами вам зможе допомогти інвестиційний консультант. Якщо ж є бажання самостійно засвоїти усі тонкощі, то можна пройти короткі семінари або курси, яких нині на ринку чимало. Зокрема, компанія “Freedom Finance” пропонує своїм клієнтам безкоштовний майстер-клас “Мистецтво інвестування”, або ж авторський навчальний курс “Біржовий університет”, на якому кожен інвестор зможе отримати знання щодо роботи на фондовому ринку.

Тож, як доводять фахівці, інвестувати в акції – це безпечний, доступний і доволі простий спосіб отримувати пасивний дохід. Головне, правильно підібрати партнера для цього, який допоможе побудувати чітку стратегію дій на фондових ринках.

Джерело:https://www.kiev-company.in.ua


Вернуться назад