DataLife Engine 9.2 > Новости > Стосовно використання земельної ділянки по вул. Миру, 5 та надання документів на право користування земельною ділянкою

Стосовно використання земельної ділянки по вул. Миру, 5 та надання документів на право користування земельною ділянкою


1 марта 2010. Разместил: andrew

altНа Вашу скаргу від 29.09.2008р. Управління повідомляє. За інформацією наданою ДПІ Орджонікідзевського району м. Харкова ФО-П Давидова Т.Р. використовує земельну ділянку по вул. Миру, 5 для розміщення нежитлової будівлі без документів що посвідчують право власності чи право користування земельною ділянкою.

  Спеціалістом Управління було обстежено земельну ділянку, яка знаходиться по вул. Миру,5. В результаті обстеження встановлено, що земельна ділянка за вищевказаною адресою використовується для експлуатації та обслуговування магазину „TARGET". ФО-П Давидовій Тетяні Романівні направлено клопотання щодо прибуття до Управління для надання пояснень стосовно використання земельної ділянки по вул. Миру, 5 та надання документів на право користування земельною ділянкою. 

Поштове повідомлення повернулось до Управління з відміткою про вручення. ФО-П Давидовою Т.Р документи що посвідчують право власності чи право користування на земельну ділянку по вул. Миру, 5 не надані, неодноразові виклики Управління ігноруються.

В зв"язку з чим Управлінням направлено листа до прокуратури Орджонікідзевського району м. Харкова щодо сприяння у проведенні перевірки притягненні до відповідальності ФО-П Давидової Т.Р та відповідне клопотання до Харківської міської ради щодо вжиття заходів по усуненню порушення вимог земельного законодавства в межах повноважень визначених ст. 12 Земельного кодексу України, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 16/4033 від 09.10.08 р. Начальник Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель у Харківській області (Держземінспекція у Харківській області) С.О. Ковальчук


Вернуться назад