DataLife Engine 9.2 > C места событий > Підлеглі Кернеса скупилися сміттєвозами і навантажувачами ще на 38 мільйонів

Підлеглі Кернеса скупилися сміттєвозами і навантажувачами ще на 38 мільйонів


6 июля 2020. Разместил: inna

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Харківської міської ради 18 червня за результатами тендерів замовило ТОВ «Сучасні вантажівки» комунальної техніки на загальну суму 38,39 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч поставлять таку техніку з оплатою протягом півроку після поставки:

  • 7 сміттєвозів заднього завантаження 15 куб. м на шасі Ford Trucks 1833 (4х2) по 3,45 млн грн.

Півроку тому, в листопаді 2019 року ця фірма продала Шпанівській сільраді Рівненської області один сміттєвоз заднього завантаження Hidro-Mak 15 куб. м на шасі Ford Trucks 1833 DC на 11% дешевше – за 3,11 млн грн. Рік тому, в травні 2019 року вінницьке КУП «Ековін» купило в цієї фірми два такі сміттєвози на чверть дешевше – по 2,76 млн грн.

У 2018 році комунальники Харкова замовляли їх їй на 9% дорожче – по 3,76 млн грн.

  • 3 сміттєвози заднього завантаження 8 куб. м на шасі МАЗ-4381C0 (4х2) по 2,80 млн грн.

У 2018 році ця фірма продавала нинішньому замовнику такі сміттєвози, але на іншому шасі Iveco EuroCargo ML120E22 (4х2) на третину дорожче – по 3,74 млн грн.

  • 2 телескопічні навантажувачі Manitou MT-X 625 у стандартній комплектації з вилами, в т. ч. з ковшем і ковшем із захватом, які можуть бути застосовані для підбору великогабаритних відходів за 2,93 млн грн.

Зараз у відкритих джерелах навантажувач Manitou MT- X 625 T можна знайти за 57 тис євро, або 1,75 млн грн. Вила на фото видно, тоді як наявність ковшів не вказана прямо.

У квітні 2018 році харківські комунальники замовляв нинішньому постачальнику подібну модель навантажувача Manitou MT 625 майже за такою ж ціною – 2,96 млн грн.

Гарантійний строк на сміттєвози становить три роки, а на навантажувач – рік.

Сума угод на 0,5% нижча від загальної очікуваної вартості закупівель у 38,58 млн грн.

ТОВ «Кременчуцький Автомобільний Завод» вимагало дозволити меншу потужність двигуна (не менше 300 к. с замість не менше 330 к. с.) і ресорну, а не лише пневматичну задню підвіску. Замовник відмовився, заявивши, що менш потужний двигун не зможе забезпечити необхідне якісне функціонування машин з великою вантажопідйомністю, а для ресорної підвіски на полігонах надто погані дороги, тому її доведеться часто міняти.

Як і в 2018 році, єдиним конкурентом було запорізьке ТОВ «Укрспецтехінвест» Юрія Плюшка і Дмитра Сліпченка із такою ж технікою, причому ніхто не знижував ціну на торгах. Його телефони раніше використовувало ТОВ «Альфатех» Олександра Сагачка і вірґінської фірми «Альфатех Оверсіз Лтд», яке пов’язували з Вадимом Єрмолаєвим.

Засновниками «Сучасних вантажівок» є ТОВ «Ріалто» та ВАТ «ЗНВКІФ «Коннект», а кінцевим бенефіціаром – Ольга Мещаніна. Це родичка Євгена Мещаніна, якого називають власником групи компаній «Автек», котра є дилером у тому числі техніки МАЗ і Форд.

У кінці 2013 року акції «Коннекту» належали белізькому офшору «Пальміра Фінанс ЛТД» і ТОВ «Дженерал Істейт» тієї ж Мещаніної та 75-річної Світлани Новікової.

У 2011-2014 роках фонд знаходився в управлінні ТОВ «КУА «Інвестиційні партнери» Андрія Журжія – колишнього нардепа від «Самопомічі».

Нині ж єдиним акціонером «Конекту» є вищезгадана фірма «Дженерал Істейт».

На фонд і «Ріалто» також записане ТОВ «Супермаркет вантажної автотехніки Автек».

Крім того, «Сучасні вантажівки» орендували офіс і склади у ТОВ «Автек-Інвест».

Джерело:http://nashigroshi.org


Вернуться назад