DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > На Харківщині контррозвідка СБУ викрила злочинну групу, яка займалась незаконною легалізацією іноземців на території України

На Харківщині контррозвідка СБУ викрила злочинну групу, яка займалась незаконною легалізацією іноземців на території України


18 июля 2020. Разместил: inna

Світлина від Vladislav Abdula.

Контррозвідники Служби безпеки України припинили протиправну діяльність групи мешканців Харкова, які виготовляли та реалізовували замовникам підроблені паспорти громадян України та офіційні документи представництв іноземних держав.
У ході обшуків за місцем проживання фігурантів правоохоронці вилучили підроблені паспорти, печатки українських держустанов і офіційних представництв іноземних держав, а також обладнання для виготовлення фальшивих документів.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення учасникам групи про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 332 та ст. 358 Кримінального кодексу України.
Тривають слідчо-оперативні дії.
Операція із викриття протиправної діяльності відбувалася під процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області.

 

Світлина від Vladislav Abdula.

Источник:https://www.facebook.com/VladislavAbdula


Вернуться назад