DataLife Engine 9.2 > Актуально > Кого бачать мером Харкова: результати опитування телеканалу “Simon” (відео)

Кого бачать мером Харкова: результати опитування телеканалу “Simon” (відео)


3 октября 2020. Разместил: inna

Кого бачать мером Харкова: результати опитування телеканалу “Simon” (відео)

Місцеві вибори – 2020 відбудуться 25 жовтня. День волевиявлення проходитиме по-новому.

Відтепер, виборці голосуватимуть не тільки за партії, а й за кандидатів від кожної політсили. Міська виборча комісія зареєструвала 15 кандидатів на посаду міського голови. 11 йдуть від партій, 4 – самовисуванці.

Балотуватися буде чинний мер Геннадій Кернес, який наразі проходит курс лікування в німецькій клініці. Із ним боротися за крісло мера виявив бажання екснардеп та ексмер Харкова Михайло Добкін, чинний очільник ОДА Олексій Кучер, депутат Харківської міськради Ігор Черняк та бізнесмен Олександр Фельдман. А також Ірина Денисова, Сергій Кушнарьов, Георгій Лаговський, Олександра Нарижна, Ігор Приходько, Микита Соловйов та Олег Абрамичев. Окрім Добкіна, самовисуванцями йдуть Денис Ярославський, Наталія Пилипенко та Валерій Безлепкін.

Вже кілька місяців телеканал “Simon” проводить опитування. З точки зору соціології воно не є достовірним, але настрої містян все ж передає. За даними анкетування, 68% харків’ян збираються голосувати на цих виборах.

Більше 60% респондентів задоволені роботою Геннадія Кернеса, і хочуть надалі бачити його в кріслі мера. У першій трійці, хоч і з великим відривом, також бізнесмен Олександр Фельдман та ексмер Харкова Михайло Добкін.

Міськвиборчком зареєстрував 16 партій. За даними опитувань телеканалу “Simon”, до першої п’ятірки входять: “Блок Кернеса” – 48%, “Опозиційна платформа – За життя” – 22%, “Слуга народу” – 10%, “Європейська Солідарність” – 8%, “Блок Світличної” – 5,5%.

Також ми вирішили поцікавитися, яким джерелам інформації виборці віддають перевагу. Ми хочемо зауважити: опитані могли обирати не одне, а декілька джерел інформації, яким вони довіряють. Згідно з нашим анкетуванням, перевагу респонденти надають телебаченню.

За словами респондентів, місцевим проблемам більше уваги приділяє регіональне телебачення. З теленовин та інформаційних телепрограм брали основну інформацію 68% виборців. 49% довіряють сайтам та соцмережам. Домашні та друзі були головним джерелом інформації для 20% харків’ян. Для 5% головним джерелом інформації є газети і журнали.


Вернуться назад