DataLife Engine 9.2 > Дела житейские > У це важко повірити, але .

У це важко повірити, але .


25 ноября 2020. Разместил: inna

У це важко повірити, але ..128522;
Технічний директор Google і відомий технологічний футуролог , один з головних дослідників сучасних досягнень в галузі штучного інтелекту Рей Курцвейл виступив з черговою порцією прогнозів, які він робить з 1990 року з неймовірною точністю.
Отже , за прогнозами Р.Курцвейла :
2021 – Бездротовий доступ до Інтернету покриє 85% поверхні Землі.
2022 – У США і Європі будуть прийматися закони, що регулюють відносини людей і роботів. Діяльність роботів, їх права, обов’язки та інші обмеження будуть формалізовані.
2024 – Елементи комп’ютерного інтелекту стануть обов’язковими у автомобілях. Людям заборонять сідати за кермо автомобіля, не обладнаного комп’ютерними помічниками.
2025 – Поява масового ринку гаджетів-імплантантів.
2026 – Завдяки науковому прогресу, за одиницю часу ми будемо продовжувати своє життя на більше часу, ніж минуло.
2027 – Персональний робот, здатний на повністю автономні складні дії, стане такою ж звичною річчю, як холодильник або кавоварка.
2028 – Сонячна енергія стане настільки дешевою і поширеною, що буде задовольняти всі сумарні енергетичні потреби людства.
2029 – Комп’ютер зможе пройти тест Тьюринга, доводячи наявність у нього розуму в людському розумінні цього слова. Це буде досягнуто завдяки комп’ютерній симуляції людського мозку.
2030 – Розквіт нанотехнологій у промисловості, що призведе до значного здешевлення виробництва всіх продуктів.
2031 – 3D-принтери для друку людських органів будуть використовуватися у лікарнях будь-якого рівня.
2032 – Нанороботи почнуть використовуватися в медичних цілях. Вони зможуть доставляти поживні речовини до клітин людини і видаляти відходи. Вони також проведуть детальне сканування людського мозку, що дозволить зрозуміти деталі його роботи.
2033 – Самокеровані автомобілі заповнять дороги.
2034 – Перше побачення людини з штучним інтелектом. Фільм «Вона» у вдосконаленому вигляді: віртуальну кохану можна обладнати «тілом», проектуючи зображення на сітківку ока, – наприклад, за допомогою контактних лінз або окулярів віртуальної реальності.
2035 – Космічна техніка стає досить розвиненою, що б забезпечити постійний захист Землі від загрози зіткнення з астероїдами.
2036 – Використовуючи підхід до біології, як до програмування, людству вперше вдасться запрограмувати клітини для лікування хвороб, а використання 3D-принтерів дозволить вирощувати нові тканини і органи.
2037 – Гігантський прорив у розумінні таємниці людського мозку. Будуть визначені сотні різних регіонів зі спеціалізованими функціями. Деякі з алгоритмів, які кодують розвиток цих регіонів, будуть розшифровані і включені у нейронні мережі комп’ютерів.
2038 – Поява роботизованих людей, продуктів трансгуманістичних технологій. Вони будуть обладнані додатковим інтелектом (наприклад, орієнтованим на конкретну вузьку сферу знань, повністю охопити яку людський мозок не здатний) і різноманітними опціями-імплантантами – від очей-камер до додаткових рук-протезів.
2039 – Наномашини будуть імплантуватися прямо в мозок і здійснювати довільне введення і виведення сигналів з клітин мозку. Це призведе до віртуальної реальності «повного занурення», яка не потребуватиме ніякого додаткового обладнання.
2040 – Пошукові системи стануть основою для гаджетів, які будуть імплантуватися в людський організм. Пошук буде здійснюватися не тільки за допомогою мови, а й за допомогою думок, а результати пошукових запитів будуть виводитися на екран тих же лінз або окулярів.
2041 – Гранична пропускна здатність Інтернету стане у 500 млн. разів більше, ніж сьогодні.
2042 – Перша потенційна реалізація безсмертя – завдяки армії нанороботів, яка буде доповнювати імунну систему і «вичищати» хвороби.
2043 – Людське тіло зможе приймати будь-яку форму, завдяки великій кількості нанороботів. Внутрішні органи будуть заміняти кібернетичними
пристроями набагато кращої якості.
2044 – Синтетичний інтелект стане в мільярди разів більш розумним, ніж біологічний.
2045 – Наступ технологічної сингулярності (гіпотетичне
вибухоподібне зростання швидкості науково-технічного прогресу, яке ймовірно буде за створенням штучного інтелекту і машин, здатних до самовідтворення, інтеграції людини з обчислювальними машинами або значного збільшення можливостей людського мозку за рахунок біотехнологій). Земля перетвориться на один гігантський комп’ютер.
2099 – Процес технологічної сингулярності поширюється на весь Всесвіт.
У такі прогнози дійсно важко повірити, але величезні темпи розвитку сучасної науки і неймовірна точність попередніх прогнозів переконливі !
А поки нам залишається лише спостерігати...
( З книги «Енергія квантової свідомості» Володимира Циганенка, видатного енергетика, дослідника, одиного із організаторів музею енергетики у м. Києві. ) Раджу її для прочитання всім, хто прагне саморозвитку, цікавиться історією та фізикою , пізнанням енергетики на квантовому рівні, існуванням Всесвіту та його законами , а також досягненням світової науки у їх вивчені .
Джерело:https://www.facebook.com/

Вернуться назад