DataLife Engine 9.2 > Новости > 27 березня 2007 року в Києві розстріляли російського та українського бізнесмена, керівника ′′ російського клубу ′′ Максима Борисовича Курочкіна (прізвисько ′′ Макс Божевільний ′′)

27 березня 2007 року в Києві розстріляли російського та українського бізнесмена, керівника ′′ російського клубу ′′ Максима Борисовича Курочкіна (прізвисько ′′ Макс Божевільний ′′)


27 марта 2021. Разместил: inna
May be an image of 1 особа27 березня 2007 року в Києві розстріляли російського та українського бізнесмена, керівника ′′ російського клубу ′′ Максима Борисовича Курочкіна (прізвисько ′′ Макс Божевільний ′′). Його підозрювали у скоєнні двох злочинів, передбачених ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Крім того, Курочкін 340 жовтня висунув звинувачення у незаконному отриманні 30 га заповідника ′′ Ялта ринок озера у Дніпропетровську, готелі ′′ Дніпро ′′ у Києві, а також як організатор штурму ринку озера у Дніпрі. , 2006
Постріл з фінської снайперської гвинтівки з горища дев ' ятиповерхового будинку, розташованого в 300 метрах від корту. Куля влучила Курочкіна в серце, а він загинув на місці зі словами ′′ Бля.. Таким же пострілом був поранений і сержант-конвой Андрій Литвинчук..
Група Курочкіна конфліктувала з багатьма бізнес-структурами, зокрема з групою ′′ Славутич-Столиця ′′ Геннадій Корбан, група ′′ Приват Трохи пізніше міністр внутрішніх справ (на той момент) Юрій Луценко охарактеризував ситуацію - ′′ Курочкін атакує - група ′′ Приват ′′ захищається ".
Кардинально...
Дехто з експертів та коментаторів назвав вбивство Максима Курочкіна політичним, дехто - кримінальні розборки чистої води. Однак більшість з них були об ' єднані тим, що цей резонансний злочин має занадто багато шансів залишитися невирішеним ′′ глухим ".
Джерело:https://www.facebook.com/igor.repeshko

Вернуться назад