DataLife Engine 9.2 > C места событий > Сьогодні зайшов в АТБ! ДІСТАЛО !

Сьогодні зайшов в АТБ! ДІСТАЛО !


18 июня 2021. Разместил: inna
Немає опису світлини.
Українці, не хочу цим дописом викликати хвилю обурення проти АТБ, адже така ситуація майже в кожному супермаркету України чи то Сільпо чи Ашан і т.д..
Знаєте, я розумію тепер одне, як в Україні стають олігархами.. а все дуже просто, і причина тому наший «тупізм»... «тупізм» або прсто елементарне мовчання простих українців..
Сьогодні в черзі на касі мав змогу спостерігати, як касирка без виключень кожному покупцю готівкою недодавала решту, мовляв копійок немає.
Звичайно 50-70 копійок тебе не врятують, але все ж таки..
Коли підійшла моя черга, пробивши мій товар я отримав 200 грн та 30 копійок до сплати..
Звичайно 30 копійок у мене не було, хоча раніше я завжди давав наприклад 201 гривню, цей раз я вирішив не додати ці копійки, які нібито значення не мають і передав касиру лише 200 грн і ось саме цікаве почалося.
Касир грубим голосом попередила мене: «шановний, тут вам не олен клюзі,тобто все включено, я ж вам сказала 200 грн 30 копійок, чи ви на екрані не бачите?!».
Згоден, хоч і трішки хамовито, але 30 копійок теж гроші, та й мабуть недостачу спишуть на неі, тому без вагань даю її 2 гривні, а решти отримую замість 1 грн 70 копійок лише одну гривню.
І саме цікаво в ситуації, що близько десяти людей, як вже розрахувалися раніше, як я написав вище, за моїми спостереженнями також недоотримали своєї решти. І лише одна бабуся, яка запитала де її решта, у відповідь отримала хвилю хамства та обурення, нібито на 80 копійок стара не збіднієш, тікай звідси !
Отож, давайте рахувати, якщо мільйон покупок лише за один місяць не доотримають по 70 копійок решти, тоді подібні супер маркети отримають 700 000 зайвого прибутку.
Правда, копійки вже й не так мізерно виглядають ? А якщо взяти всі торгові центри, тоді в результаті маємо десятки втрачених мільйонів ?! Наприклад можу сказати, що при кожній розплаті готівкою я не отримую повної решти.
Мабуть в коментарях зараз будуть писати, а що касир зробить, коли вона не має, решти ? Мабуть відповідь тут елементарно логічна, а чому це має бути проблемою покупця ?
Одним словом, проблема відсутності здачі (решти) в продавця чомусь стає проблемою вашою. Однак ви повинні пам’ятати, що це не тільки проблема продавця, а перш за все – підстава для його відповідальності.
Підпунктом 2.13 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України №637 визначено, що підприємства та підприємці мають забезпечувати наявність у касі банкнотів і монет для видачі здачі. Відсутність такої розмінної монети є підставою для притягнення особи до адміністративної відповідальності за ст.164-2 КУпАП, що загрожує посадовим особам підприємства штрафом.
А також за статистичними даними, зараз інснують близько 20 відпрацьованих схем, як обманути покупця, і саме головне, що такими схемами користуються близько 90% продавців. Отож пильнуйте ваші чеки, адже дуже часто там може з’явитися товар, про існування якого ви й не догадаєтеся.
Я цим дописом не хочу комусь запропонувати не робити покупок в АТБ, Сільпо, Ашані чи будь якому іншому супермаркеті..цим дописом я хочу показати, що нас постійно на****** на кожному кроці, і вина цьому лише нас.. адже сьогодні ми мовчимо за 70 копійок, а завтра ми мовчимо коли у нас забирають наші пенсіі, зарплати, комунальні послуги, відпочинок, виплати на дітей і т.п..
Прсто пам’ятайте, що сьогоднішні 20-50
Копійок, які вам не додали, завтра зроблять з вас і веших дітей жебраків, натомість самі власники кожного тижня, місяця отримають мільйони зайвого прибутку, а все тому, що вони знають і дотримуються правила, що копійка гривню береже.
Розумним дякую за #поширення .. Сподіваюся адекватних більшість 128591;127995;
Однодумців чекаю в друзях, долучайтеся до мене будь ласка - Andrii Kozak давайте об’єднуватися по всій країні.

Вернуться назад