DataLife Engine 9.2 > Актуально > Бродский сообщил, на какие деньги Тимошенко хотела купить судей КС

Бродский сообщил, на какие деньги Тимошенко хотела купить судей КС


16 апреля 2009. Разместил: admincat
altМихаил Бродский назвал сумму, которую у него просила Юлия Тимошенко на «подкуп судей Конституционного Суда». Она составляет, по его словам, три миллиона долларов. Их переговоры происходили в присутствии Александра Абдулина, народного депутата от БЮТ.
"Про це лідер Партії вільних демократів Михайло Бродський заявив у ефірі програми «Репортер» на Новому каналі в ніч з 17 на 18 квітня.

«Тимошенко казала, що вона купить двох суддів і для цього їй потрібно мінімум три мільйони доларів – заявив, зокрема, Бродський. – Мова тоді йшла і про імперативний мандат, і про те, що треба потім підтримувати указ Ющенка про дострокові вибори».

Бродський зазначив, що спочатку «несерйозно поставився» до цих слів Тимошенко, допоки не побачив, що вона готова йти на вибори, і їй «немає ніякого значення, буде чи ні брати в них участь 10 областей України».

На запитання ведучого, чи були свідки того, що Юлія Тимошенко просила у нього гроші, Михайло Бродський відповів, що на тій зустрічі «у неї в підвалі», де вони обговорювали ситуацію в Києві і план дій щодо Черновецького, був присутній депутат-бютівець Олександр Абдулін.

Як відомо, 17 квітня на прес-конференції лідерів "Нашої України", БЮТ та "Народної самооборони" лідер вільних демократів Михайло Бродський заявив, що Юлія Тимошенко обіцяла йому особисто «поставити пляшку коньяку», якщо вона не підкупить членів Конституційного суду, і при цьому просила у нього гроші", - говорится в сообщении.
 
По материалам: «Фраза»

Вернуться назад