DataLife Engine 9.2 > Новости > Щодо розміщення в межах «червоних ліній» малих архітектурних форм ПП «АНХ» по вул. Плеханівській, 135/139 та ПП «ХІ-КО» на зупинці тролейбусу біля станції метро «Пролетарська».

Щодо розміщення в межах «червоних ліній» малих архітектурних форм ПП «АНХ» по вул. Плеханівській, 135/139 та ПП «ХІ-КО» на зупинці тролейбусу біля станції метро «Пролетарська».


23 марта 2010. Разместил: andrew

altУправлінням містобудування та архітектури було розглянуто Вашу скаргу, щодо розміщення в межах «червоних ліній» малих архітектурних форм ПП «АНХ» по вул. Плеханівській, 135/139 та ПП «ХІ-КО» на зупинці тролейбусу біля станції метро «Пролетарська».

Повідомляємо, що за зазначеними адресами дозволи на розроблення проектів відведення земельних ділянок для розміщення МАФ, земельні ділянки в оренду, дозволи на розміщення малих архітектурних форм не надавалися.

Додатково повідомляємо, що управлінням містобудування та архітектури направлено лист до управління земельних відносин з проханням провести перевірку правомірності використання земельних ділянок, на яких розташовані малі архітектурні форми ПП «АНХ» та ПП «ХІ-КО» та вжиття, при необхідності, відповідних заходів, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № К-7-4/15/92-10.01-06 від 09.03.10 р. заступник начальника управління містобудування та архітектури Харківської міської ради С.В. Колоша.  


Вернуться назад