DataLife Engine 9.2 > Вновь о наболевшем > За матеріалами СБУ до дев'яти років позбавлення волі засуджено колишнього голову Підгороднянської міської ради Дніпропетровської області за отримання хабара від місцевого підприємця

За матеріалами СБУ до дев'яти років позбавлення волі засуджено колишнього голову Підгороднянської міської ради Дніпропетровської області за отримання хабара від місцевого підприємця


18 апреля 2009. Разместил: admincat
alt 12 березня ц.р. Дніпропетровським районним судом Дніпропетровської області до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено колишнього голову Підгороднянської міської ради Дніпропетровської області. Судовий вирок його спільникові -  вісім років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У жовтні 2007 року співробітниками Служби безпеки України було отримано інформацію, що голова Підгороднянської міськради, зловживаючи посадовим становищем, вимагає 600 тисяч доларів США від приватного підприємця за відведення земельної ділянки площею 5 гектарів.

Мера міста та посередника - директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю -  було затримано співробітниками Служби безпеки України під час отримання зловмисниками першої частини хабара. На місці скоєння злочину правоохоронцями вилучено 200 тисяч доларів США, помічених спеціальною фарбою.

За матеріалами СБУ прокуратурою Дніпропетровської області була порушена кримінальна справа за ч.3 ст.368 (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України.


Вернуться назад