DataLife Engine 9.2 > Новости > CБУ затримала посадовця одного із землевпорядних управлінь Києва під час отримання хабара у 45 тисяч доларів США

CБУ затримала посадовця одного із землевпорядних управлінь Києва під час отримання хабара у 45 тисяч доларів США


21 мая 2010. Разместил: andrew
alt11 травня ц.р. у результаті заходів, спрямованих на викриття та припинення корупційних механізмів у сфері земельних відносин, співробітники СБУ хабара затримали виконуючого обов’язки начальника відділу землевпорядкування одного з районів столиці, підпорядкованого Головному управлінню земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації.

Зловживаючи службовим становищем, 26-ти річний посадовець вимагав у громадянина України хабар за розробку документації на земельну ділянку під індивідуальну забудову у Солом`янському районі Києва. За позитивне вирішення питання про відведення у власність 0,08 га у столиці чиновник  вимагав 45 тисяч доларів США.

Оперативники СБУ затримали посадовця наприкінці робочого дня «на гарячому» – під час одержання ним хабара.
 
За матеріалами Управління СБУ в м. Києві прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара у особливо великому розмірі).

Важливою складовою боротьби з корупцією є співпраця з громадськістю. Для того, щоб громадяни мали можливість сприяти спецслужбі у боротьбі з цим явищем, в СБУ  діє телефон довіри. Якщо громадянам відомі факти щодо вимаганням та отриманням хабара з боку посадовців та службовців державних органів, можна зателефонувати за номером (044) 253-32-14. Інформація, яка надійде обов`язково буде перевірена. За результатами перевірки згідно з чинним законодавством СБУ вживатимуться відповідні заходи стосовно зловмисників. Телефон довіри працює цілодобово.

Вернуться назад