DataLife Engine 9.2 > Вдогонку предыдущему номеру > Перевірка закладів громадського харчування, розташованих за адресами: вул. Героїв Праці, 7; в сел. Мала Данилівка; вул. Ак. Павлова, 134/16; пр. Московський, 266

Перевірка закладів громадського харчування, розташованих за адресами: вул. Героїв Праці, 7; в сел. Мала Данилівка; вул. Ак. Павлова, 134/16; пр. Московський, 266


28 мая 2010. Разместил: andrew
altДержавна податкова адміністрація у Харківській області в доповнення до листа від 23.03.2010 №424/К/23-116 щодо перевірок окремих закладів громадського харчування м. Харкова і повідомляє наступне.

Фахівцями відділу контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі ДПА у Харківській області в межах компетенції податкової служби проведені перевірки за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій зазначених у Вашій скарзі закладів громадського харчування, розташованих за адресами: вул. Героїв Праці, 7; в сел. Мала Данилівка; вул. Ак. Павлова, 134/16; пр. Московський, 266, в яких здійснюють діяльність ПП «Аніа - плюс», ФО-П Літвішкова Т.Г., ФО-П Кривенко О.О., TOB «Акстар» і ФО-П Соловей І.Г.
 
В ході перевірок ФО-П Літвішкової Т.Г. та ФО-П Кривенко О.О. встановлені порушення порядку проведення розрахункових операцій в готівковій формі, встановленого Законом України від 06.07.1995 №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

При виході на перевірку ПП «Аніа - плюс» (ресторан «Такі-макі») посадові особи ДПС не були допущені до перевірки посадовими особами підприємства.

Крім того, повідомляємо, що при виході на перевірку клубу «Рой», в якому згідно Вашого листа здійснювали діяльність TOB «Акстар» і ФО-П Соловей І.Г., встановлено, що на даний момент зазначені суб'єкти господарювання в клубі «Рой» діяльність не здійснюють.
 

Матеріали перевірок та матеріали щодо не допуску до перевірки направлені до державних податкових інспекцій за місцем реєстрації суб'єктів господарювання, для розгляду, вжиття відповідних заходів та прийняття рішень згідно законодавства, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 864/К/23-116 від 20.05.2010 р. Заступник голови Державної податкової адміністрації у Харківській області Л.В. Касьянова

 
altalt

Вернуться назад