DataLife Engine 9.2 > C места событий > Перевірка наявності торгових патентів і ліцензій автобусного маршруту № 212 «вул. Світла - ст. м. Героїв Праці», який обслуговується ФО-П Застеба Л.М.

Перевірка наявності торгових патентів і ліцензій автобусного маршруту № 212 «вул. Світла - ст. м. Героїв Праці», який обслуговується ФО-П Застеба Л.М.


21 июня 2010. Разместил: andrew
alt
Державна податкова адміністрація у Харківській області розглянула Вашу заяву щодо проведення перевірки ФО-П Застеба Л.М. і повідомляє наступне.

Фахівцями відділу контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі ДПА у Харківській області в межах компетенції податкової служби проведені перевірки за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій автобусного маршруту № 212 «вул. Світла - ст. м. Героїв Праці», який обслуговується ФО-П Застеба Л.М.
 

В ході перевірки встановлені порушення порядку проведення розрахункових операцій в готівковій формі, встановленого Законом України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».


Матеріали перевірки направлені до ДПІ у Московському районі м. Харкова за місцем реєстрації суб'єкта господарювання, для розгляду та прийняття рішення згідно законодавства, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 965/К/23-116 від 04.06.2010 р. Заступник голови Державної податкової адміністрації у Харківській області Л.В. Касьянова


altВернуться назад