DataLife Engine 9.2 > Специальный повод > Томенко назвав злісних прогульників у Раді

Томенко назвав злісних прогульників у Раді


21 июля 2010. Разместил: andrew
altПротягом шостої сесії Верховної Ради 10 народних депутатів були відсутні майже на всіх пленарних засіданнях. Такі дані оприлюднив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко у вівторок на прес-конференції, передає УНІАН. За словами віце-спікера, всього протягом шостої сесії відбулося 75 пленарних засідань. При цьому семеро народних депутатів не були присутні на 74-х засіданнях, а троє - на 73-х. Найбільше пропускали засідання ВР депутати від Партії регіонів: Рінат Ахметов, Сергій Кий, Олександр Лєщинський, Володимир Мальцев, Юрій Чертков, Сергій Момот та Володимир Зубик та троє депутатів з фракції БЮТ: Андрій Веревський, Костянтин Живаго та Гарегін Арутюнов. Разом із тим, за словами Томенка, лише 20 народних депутатів пропустили тільки одне засідання парламенту, зокрема, з фракції Блоку Литвина: Володимир Герасимчук, Володимир Литвин та Ігор Шаров, з фракції Партії регіонів: Сергій Глазунов, Юрій Каракай, Василь Кисельов, Юрій Колоцей, Едуард Павленко, Іван Попеску, Артем Пшонка.
 
З фракції БЮТ лише одне засідання пропустили Євген Зімін, Микола Ковзель, Сергій Курпіль, Сергій Міщенко, Олександр Скибінецький, сам Томенко та Микола Трайдук.

З фракції КПУ краще за все відвідували засідання Адам Мартинюк, Матвєєв та з фракції "Наша Україна - Народна самооборона" - Анатолій Матвієнко.

"Ми і надалі будемо критикувати і морально впливати на прогульників. Вони або активніше будуть ходити на засідання, або відмовляться від депутатського мандату", - сказав віце-спікер.
 
По материалам Українська Правда. Київ.

Вернуться назад