DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > Щодо порушень діючого санітарного законодавства в кафе «Сто Пудів» по вул. Університетській, 13

Щодо порушень діючого санітарного законодавства в кафе «Сто Пудів» по вул. Університетській, 13


22 июля 2010. Разместил: andrew
alt
Ваше звернення до головного державного санітарного лікаря м.Харкова від щодо порушень діючого санітарного законодавства в кафе «Сто Пудів» по вул. Університетській, 13 розглянуто.

Повідомляю, що на всю продукцію, що закупається пред'явлено документи про безпечність та якість і місце виготовлення. На продукцію власного виробництва згідно з узгодженим асортиментом страв, які реалізуються за місцем виготовлення (тобто в кафе «Сто Пудов»), висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи не передбачені.

На фірмові страви розроблені та узгоджені чинним порядком технологічні картки. Дослідження готових страв по мікробіологічним показникам в порядку відомчого лабораторного контролю здійснюється щомісячно в лабораторії райСЕС по договору.

За виявлені в ході перевірок порушення санітарного законодавства застосовано заходи адміністративного впливу (штраф) до власника кафе ФО-П Рубцова В.В.
 
Інші питання, що зазначені в зверненні, не належать до компетенції санепідслужби, повідомив МГ «Адвокат-Консалтінг» листом № 3-3/2061 від 22.04.10 р. Головний державний лікар Дзержинського району м. Харкова В.М. Святаш
 
alt
 

Вернуться назад