DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Строк позовної давності щодо комунального боргу

Строк позовної давності щодо комунального боргу


18 августа 2010. Разместил: Ansin

altЯ не платила за житлово-комунальні послуги за 2002-2003 роки, бо не працювала. Яким є строк позовної давності  щодо комунального боргу?

 

Ст. 257 Цивільного кодексу України, що набрав чинності з 01.01.2004 р., встановлено загальну позовну давність тривалістю у 3 роки.
Згідно зі статтями 264 та 265 цього Кодексу перебіг позовної давності переривається вчиненням особою дії, що свідчить про визнання нею свого боргу або іншого обов'язку. Позовна давність переривається у разі пред'явлення особою позову до боржника. Відносини у сфері надання житлово-комунальних послуг регулюються Житловим кодексом України та Законом України «Про житлово-комунальні послуги».
Відповідно до ст. 20 цього Закону споживач комунальних послуг зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуга у строки, встановлені договором або законом.


Вернуться назад