DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > Реструктиризація заборгованності

Реструктиризація заборгованності


18 августа 2010. Разместил: Ansin

altЯ купила квартиру у січні 2010 року і не сплачувала за житлово-комунальні послуги через те, що не проживала там. З якого моменту я повинна була сплачувати зазначені послуги? Чи маю я право на реструктуризацію заборгованості?

 

Витрати на утримання житла зобов'язані оплачувати власники викуплених квартир.
Витрати пов'язані з утриманням будинків та прибудинко-вих територій не залежать від того, проживає особа в квартирі чи ні. Оплата цих послуг повинна здійснюватися з моменту отримання права власника на квартиру згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 529 від 20.05.2009 р.
Послуги з водо-, теплопостачання та водовідведення надаються споживачеві згідно з «Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 р.
Оплата послуг з теплопостачання здійснюється з моменту набуття права на квартиру, оскільки ця послуга надається незалежно від наявності мешканців у квартирі (в разі відсутності технічної можливості відключення квартири від мереж централізованого теплопостачання).

Відповідно до Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» та постанови Кабінету Міністрів України № 976 від 27.06.2003 р. «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги» ви маєте право на реструктуризацію заборгованості за житлово-комунальні послуги. А для цього необхідно укласти з підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг договір про щомісячне рівномірне погашення заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги.


Вернуться назад