DataLife Engine 9.2 > Горячая линия > РОБОТА У ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ

РОБОТА У ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМЦЯ


28 августа 2010. Разместил: Ansin

altЯ зареєструвався як приватний підприємець і сплачую єдиний податок. Зараз я хочу відкрити торгові місця, де буде працювати по одному працівнику. Чи необхідно на них щось отримувати?


Відповідно до наказу ДПА України "Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі" від 29 жовтня -1999 року № 599, якщо платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці, то на кожну особу, яка перебуває з ним у трудових відносинах, включаючи членів його сім'ї, платнику єдиного податку видається довідка про трудові відносини фізичної особи з платником єдиного податку (далі — довідка) згідно з додатком 2 до цього Порядку.
У разі збільшення чисельності працівників (викриття додаткових   робочих місць)
протягом терміну дії отриманого Свідоцтва платник єдиного податку повинен здійснити доплату за кожного додатково найманого працівника, з розрахунку не менш як за повний місяць з початку діяльності таких працівників, і отримати довідки для цих працівників.
У разі зменшення чисельності працівників протягом терміну дії отриманого Свідоцтва платник єдиного податку повинен повернути отримані довідки.
У разі втрати довідки доплата за працівника може бути припинена лише починаючи з наступного кварталу.
Свідоцтво (довідка) повинно знаходитися на робочому місці платника єдиного податку (найманого працівника, включаючи членів його сім'ї) та пред'являтися працівникам контрольних органів, які мають відповідні функціональні повноваження на здійснення перевірки.
Свідоцтво та довідки, видані платнику єдиного податку, не можуть бути передані іншим особам, крім зазначених у них.
У разі втрати Свідоцтва (довідки) орган державної податкової служби видає дублікат Свідоцтва (довідки) на підставі письмової заяви. Видача дубліката Свідоцтва здійснюється за умови надання довідки органів Міністерства внутрішніх справ України.
Після закінчення терміну дії Свідоцтва воно підлягає поверненню разом з усіма довідками в 5-денний термін до органу державної податкової служби, який їх видав.

 

Вернуться назад