DataLife Engine 9.2 > Власть ONLINE > ДПА у Харківській області розглянула скаргу щодо перевірок окремих закладів торгівлі та громадського харчування

ДПА у Харківській області розглянула скаргу щодо перевірок окремих закладів торгівлі та громадського харчування


18 сентября 2010. Разместил: Ansin
Державна податкова адміністрація у Харківській області розглянула Вашу скаргу щодо перевірок окремих закладів торгівлі та громадського харчування та повідомляє наступне.
Фахівцями відділу контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі ДПА у Харківській області в межах компетенції податкової служби проведені перевірки за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій зазначених у Вашій скарзі об'єктів громадського харчування, розташованих за адресами: . вул. Сумська, 25; вул. Сумська, 35; вул. Данилевського, 28; вул. Данилевського -ріг пр-ту Леніна; пр-т Правди, 7; площа Руднева, 37; вул. Петровського, 35-А; пр-т Тракторобудівників, 128-В; вул. Кірова, 56 в яких здійснюють діяльність «їдальня N 331», ФО-П Варданян В.Н., ГШ «Варди», ФО-П Станіславський О.В., ФО-П Перожок О.П., TOB «Меркор», TOB «Андріано», TOB «Альфа-Рітейл», ПФ «Ботево».
В ході проведення перевірок зазначених суб'єктів господарювання встановлені порушення порядку проведення розрахункових операцій в готівковій формі, встановленого Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
При виході на перевірку ГШ «Аніа Плюс» (ресторан «Такі-Макі» по вул. Героїв праці, 7, в ТЦ «Караван») посадові особи органу ДПС не були допущені до проведення перевірки.
Матеріали перевірок та матеріали щодо недопуску до перевірки направлені до державних податкових інспекцій за місцем реєстрації суб'єктів господарювання, для розгляду, вжиття відповідних заходів та прийняття рішень згідно законодавства. Про це листом № 1443/К/ 23-116 від 09.09.2010 р. повідомив МГ Адвокат Консалтінг Заступник Голови Л.В. Касьянова.
alt

Вернуться назад