DataLife Engine 9.2 > По горячим следам > розглянуто звернення щодо незаконного відчуження майна дитячого оздоровчого табору «Іскорка» З AT «Швейна фабрика ім. Тінякова» в с. Покотилівка Харківського району

розглянуто звернення щодо незаконного відчуження майна дитячого оздоровчого табору «Іскорка» З AT «Швейна фабрика ім. Тінякова» в с. Покотилівка Харківського району


8 ноября 2010. Разместил: Ansin
altПрокуратурою області розглянуто Ваше звернення щодо незаконного, на Вашу думку, відчуження майна дитячого оздоровчого табору «Іскорка» З AT «Швейна фабрика ім. Тінякова» в с. Покотилівка Харківського району.
Встановлено, що рішенням Покотилівської сільської ради від 11.02.1992 № 55 надано ВАТ «Швейна фабрика ім. Тінякова» земельну ділянку у постійне користування, площею 2,5 га, яка знаходиться в с. Покотилівка по вул. Інтернаціональній, 150.
Крім того, відповідно до акту передачі нерухомого майна від 30.03.2001 № 432 (із змінами від 17.10.2006), регіональним відділенням Фонду державного майна України в області передано у власність ВАТ «Швейна фабрика ім. Тінякова» будівлі та майно оздоровчого табору «Іскорка» (загалом 16 споруд).
Згідно витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно КП «Харківське районне бюро технічної інвентаризації» від 13.12.2006 № 12884962 будівлі дитячого оздоровчого табору «Іскорка», за вказаною вище адресою, є власністю ВАТ «Швейна фабрика ім. Тінякова».
Вказана земельна ділянка використовується ВАТ «Швейна фабрика ім. Тінякова» під розміщення та обслуговування будівель та споруд оздоровчого табору «Іскорка».
Рішенням сесії Покотилівської селищної ради від 16.07.2010 надано дозвіл ВАТ «Швейна фабрика ім. Тінякова» на розробку проекту землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки в оренду для обслуговування та експлуатації будівель дитячого оздоровчого табору «Іскорка».
Перевірка з питань законності відчуження майна дитячого оздоровчого табору та додержання земельного законодавства триває.
Про результати перевірки в цій частини Вас буде повідомлено додатково. Про це листом № 07/4-9921-10 від 11.10.2010 р. повідомив Заступник прокурора області Л. Лахтюк.
 
alt

Вернуться назад