Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


З якого віку можна зарєструвати шлюб? Які особи не можуть перебувати у шлюбі між особою?

Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу. Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивілного стану. Проживання однією сім'єю жінки та чоловіка без шлюбу не є підставою для виникнення у них прав та обовязків подружжя

Просмотров: 281 | Комментариев: 0
Я розлучилась з чоловіком. Ми не можемо дійти згоди щодо того, з ким із нас проживатиме наша неповнолітня дитина. Як нам вирішити цей спір?

Якщо один з батьків або інша особа самочинно, без згоди другого з батьків чи інших осіб, з якими на підставі закону або рішення суду проживала малолітня дитина, або дитячого закладу (уста­нови), в якому за рішенням органу опіки та піклування або суду проживала дитина, змінить її місце проживання, у тому числі способом її викрадення, суд за позовом заінтересованої особи має право негайно постановити рішення про відібрання дитини і повернення її за попереднім місцем проживання.

Просмотров: 142 | Комментариев: 0
Чи можна оскаржити протокол ДАІ про адміністративну правопорушення, з яким я не згоден?

Скаргу на постанову по справі про адміністративне пра­вопорушення може бути подано протягом 10 днів з дня винесення постанови. В разі пропуску зазначеного строку з поважних причин цей строк за заявою особи, щодо якої винесено постанову, може бути поновлено органом (поса­довою особою), правомочним розглядати скаргу.

Просмотров: 233 | Комментариев: 0
Як правильно укласти договір?

Якщо договір оренди автомобіля укладається між підприємством та фізичною особою (не суб’єктом підприє­мницької діяльності), то відповідно до ч. 1 ст.759 Цивільно­го кодексу (далі — Кодекс) за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати найма­чеві майно у користування за плату на певний строк. Згідно з ч.1 ст.760 Кодексу предметом договору оренди може бути автомобіль.

Просмотров: 205 | Комментариев: 0
Я — приватний підприємець, сплачую єдиний податок. Чи повинен я виставляти цінники на весь товар, що знаходиться в торговельній точці на ринку? Чи зможуть на мене накласти штраф за відсутність цінників?

На підприємця — платника єдиного податку поширюють­ся норми Закону «Про захист прав споживачів» і Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»

Просмотров: 204 | Комментариев: 0

«    Май 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Популярное
 • ПОЧЕМУ ОДЕССКИЕ КОПЫ НЕ УСПЕВАЮТ РАСКРЫВАТЬ ПРЕСТУПЛЕНИЯ
 • Справа № 643/5189/17
 • Перевірка ідентифікаційного номера за датою народження
 • ОБЫСК В ХАРЬКОВСКОМ СМИ. ТАК УЖ НЕ ИНТЕРЕСНА ПРАВООХРАНИТЕЛЯМ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ЖУРНАЛИСТОВ?
 • Правила применения травматического оружия. Необходимая оборона
 • ВАСУ: Правовідносини щодо реєстрації права власності не є публічно-правовими, а випливають з договірних відносин, тому підлягають вирішенню за правилами цивільного судочинства (ВАСУ, справа № 815/618/16, 12.04.17)
 • Как оформить биометрический загранпаспорт: инструкция
 • Зупинення провадження у справі скасовується з підстав порушення права сторони на розгляд справи у розумний строк відповідно до ст. 6 Конвенції про захист прав і основоположних свобод (ВСУ від 1 лютого 2017р. у справі № 6-1957цс16)
 • Щодо роз’яснення порядку узгодження умов і режиму проїзду великогабаритних транспортних засобів вулицями міста Харкова.
 • Щодо демонтажу тимчасових споруд

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .