Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


За яких обставин оператор має право відключити телефон споживачеві?
 
altПрипинення надання телекомунікаційних послуг споживачам, які порушують правила надання та отримання телекомунікації, визначено Законом України «Про телекомунікації» та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2005 р., якою передбачено, що почасова оплата місцевих телефонних розмов, плата за міжміські та міжнародні телефонні розмови, надіслані в кредит телеграми та за інші послуги...
Просмотров: 1126 | Комментариев: 5
Строковий трудовий договір
altНаша працівниця пішла у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами. Чи маємо ми право прийняти іншого працівника за строковим трудовим договором?
На період перебування працівниці у відпустці по вагітності та пологах керівник має право прийняти іншого працівника для заміщення тимчасово не зайнятої посади за стро­ковим трудовим договором.
Просмотров: 1434 | Комментариев: 0
Спільна часткова власність
alt Ми з братом маємо будинок, що належить нам на праві спільної власності. Чи маю я право на виділ у натурі частки з нерухомого спільного майна?
Згідно зі статтями 355-358 Цивільного кодексу України (далі - ЦК) майно, що є у власносі двох або більше осіб (співвласників), належить їм на праві спільної власності (спільне майно). Спільна власність вважається частковою, якщо догово­ром або законом не встановлено спільну сумісну власність на майно.
Просмотров: 2361 | Комментариев: 3
Розстрочення податкового зобов'язання
altМені подарували будинок, що підлягає обкладанню податком з доходів фізичних осіб. Але я одразу не можу сплатити податок. Чи маю я право на розстрочення податкового зобов'язання?
Ст.14 Закону України «Про порядок погашення зобов'я­зань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (далі — Закон) визначено порядок надання розстрочення податкових зобов'язань платникам податків.
Просмотров: 770 | Комментариев: 0
Сімейний кодекс України
alt
Чи можу я забрати дитину для проживання у мене, якщо я розлучився з дружиною, яка не працює?
Ст. 161 Сімейного кодексу України (далі — СК) передбачено, що якщо батько та мати, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них проживатиме мало­літня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини докожного з них та інші обставини, що мають вагоме значення.
 
Просмотров: 1361 | Комментариев: 2
Застосування реєстрів розрахункових операцій
altЧи може підприємство приймати у касу готівку в оплату за послуги без застосування касового апарата, якщо воно надає їх у сфері торгівлі та громадського харчування?
Законом України «Про застосування реєстрів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» 265 від 06.07.1995 р. (далі Закон) визначено поря­док проведения розрахунків суб'єктами господарювання.
 
Просмотров: 920 | Комментариев: 0
Іспити в ДАІ
altЗгідно з Правилами дорожнього руху України особа, яка навчається водіння транспортного засобу, зобов'язана знати і виконувати вимоги правил та не мати при цьому медичних протипоказань. Зокрема, особа, яка навчає водіння в індивідуальному порядку, повинна мати стаж водія не менше трьох років і посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії, а також відповідну медичну довідку. Ця особа також несе відповідальність як водій.
Просмотров: 4475 | Комментариев: 6
Владимир Соловьев. Состояние самого коррумпированного журналиста России

yСегодня никто из действующих служителей пера не может сравниться с Владимиром Соловьевым по размерам денежного вознаграждения, которое он объявляет лично при встречах с заказчиками или через своих продюсеров. Но последствия подобного лидерства могут быть самыми непредсказуемыми. Руководителю какого телевизионного канала понравится, чтобы его ведущие были замешаны в историях с грязными деньгами, получаемыми неизвестно от кого.

Просмотров: 194 | Комментариев: 0
Як отримати свідоцтво про право на спадщину на грошовий вклад?
altПраво на вклад входить до складу спадщини незалеж­но від способу розпорядження ним. Згідно з п. 212 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України № 20/5 від 03.03.2004 р., нотаріус перевіряє факт смерті спадкодавця, час і місце відкриття спадщини, склад спадкового майна. П. 22 названої Інструкції передбачено, що свідоцтво про право на спадщину на грошовий вклад, щодо якого вкладник зробив розпорядження банку...
Просмотров: 1418 | Комментариев: 1

«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Популярное
 • Щодо законності будівництва на земельній ділянці, що розташована між вул. Академіка Павлова та просп. Ювілейним у м. Харкові.
 • Как снять с регистрации человека, проживающего в вашей квартире (видео)
 • Відповідь на заяви від 19.07.2017р.
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Справа № 922/4792/15 від 10 серпня 2017 р.
 • Coca Cola под микроскопом: факты, которые поставят точку в вопросе пить или не пить?
 • НАКАЗ 06.07.2017 №570
 • Справа № 644/3039/17
 • Справа №644/3039/17 від 06.07.2017р

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .