Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Чи правомірні такі дії?
alt Мені необхідно було нотаріально посвідчити копії документів, проте нотаріус відмовився це зробити, посилаючись на те, що в документі були виправлення. Чи правомірна відмова нотаріуса?
Згідно з Інструкцією про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, що затверджена наказом Міністерства юстиції України № 20/5 від 03.03.2004 р. нотаріуси не приймають для вчинення нотаріальних дій документи, що мають підчистки або дописки, закреслені слова чи інші виправлення; документи, текст яких неможливо прочитати внаслідок пошкодження, а також документи, які написані олівцем.
 
 
Просмотров: 833 | Комментариев: 4
Як підтверджується професійна непридатність працівника?
alt Згідно із ст. 28 Кодексу законів України про працю (далі - КЗпП) визначено, якщо протягом строку випробування встановлено невідповідність працівника роботі, на яку його прийнято, власник протягом цього строку вправі розірвати трудовий договір. Підставою для звільнення за результатами випробування може бути тільки невідповідність працівника посаді, на яку він прийнятий, оскільки випробування встановлюється "з метою перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається".
Просмотров: 2385 | Комментариев: 2
Товариство з обмеженою відповідальністю
alt Я є учасником товариства з обмеженою відповідальністю, але мене хочуть виключити зі складу учасників, оскільки я не виконую рішення зборів, внаслідок чого дестабілізую роботу підприємства. Якщо мене виключать зі складу учасників, чи можу я оскаржити таке рішення?
Ст. 64 Закону України "Про громадські товариства" (далі - Закон) передбачено, що учасника товариства з обмеженою відповідальністю, який систематично не виконує або неналежним чином виконує обов'язки, або перешкоджає своїми діями досягненню цілей товариства, може бути виключено з товариства на основі рішення...
Просмотров: 1353 | Комментариев: 4
Чи заборонили банкам змінювати відсотки?
alt Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони банкам змінювати умови договору банківського вкладу та кредитного договору в односторонньому порядку" № 661-6 від 12.12.2008 р. внесено зміни до Цивільного кодексу України і доповнено ст. 1056 такого змісту:
 
Просмотров: 1126 | Комментариев: 1
Журналістська діяльність
alt Я журналіст. Згідно з законом я маю право відвідувати державні органи влади, органи місцевого самоврядування, а також підприємства, установи та організації. Чи настає кримінальна відповідальність у разі перешкоджання журналістській діяльності?
Журналіста без перебільшення можна назвати чи не найголовнішою особою в інформаційних відносинах, оскільки саме він є посередником у донесенні інформації до широкого загалу.
Просмотров: 3883 | Комментариев: 100
Самовільне зайняття земельної ділянки

altУ Хмельницькій області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадових осіб фермерського господарства, які самовільно зайняли земельні ділянки загальною площею 40,6 га на території однієї із сільських рад Шепетівського району та використали їх під посів сільгоспкультур. Унаслідок протиправних дій правопорушників державі завдано збитки на суму понад 350 тисяч гривень. Шепетівською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.197-1 та ч.3 ст.365 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво й перевищення влади або службових повноважень) КК України.

Просмотров: 1128 | Комментариев: 2
Викрито технічного директора товариства з обмеженою діяльністю
altУ Житомирській області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито технічного директора товариства з обмеженою відповідальністю, який у квітні 2006 року реалізував іншому товариству з обмеженою відповідальністю обладнання цегельного заводу, а в лютому 2007 року підробив документацію та передав його, у якості добровільного погашення заборгованості по отриманому кредиту, одному з банків. У подальшому майно вказаного заводу було викуплено приватним підприємцем.
Просмотров: 1015 | Комментариев: 0
Зловживання владою або службовим становищем
altУ Хмельницькій області викрито голову однієї з селищних рад, який підробив два рішення сесії зазначеної сільради, згідно з якими вісім жителів обласного центру отримали в приватну власність земельні ділянки загальною площею 17 га. Таким чином державі завдано збитки на загальну суму 170,9 тисяч гривень. Хмельницькою міжрайонною природоохоронною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення) КК України.
Просмотров: 868 | Комментариев: 10
Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю
altУ Полтавській області працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито директора приватного підприємства, який з лютого по грудень минулого року, без відповідної ліцензії, проводив капітальні ремонти та реконструкції дошкільного навчального закладу і загальноосвітньої школи в Кременчуцькому районі. В результаті цього правопорушник незаконно отримав 1,14 мільйона гривень доходу. Кременчуцькою районною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.202 (порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю) КК України.
Просмотров: 755 | Комментариев: 0

«    Октябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярное
 • Щодо незаконного будівництва по вул. Героїв Праці, 26-Б у м. Харкові
 • Щодо будівельного об’єкту, розташованого по вул. Пушкінській, 82.
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • ПОДАННЯ, Скринніков Віктор Степанович стосовно порушення Харківською міською радою (далі - рада) його права на доступ до публічної інформації
 • Справа №644/2199/17 від 21 вересня 2017р.
 • Про БИЗНЕС, которого НЕТ!!! ГЛАВА ВТОРАЯ: "Введены ли в эксплуатацию магазины и кто оплатил их строительство" на ТЦ возле станции метро Барабашова..
 • СПИСОК ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРАТОРІВ ТА НОТАРІУСІВ, ЯКИМ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО АБО АНУЛЬОВАНО ДОСТУП ДО ДЕРЖАВНИХ РЕЄСТРІВ
 • БАРЫГА ХАРЬКОВСКИЙ — ОЛЕГ КИЯШКО
 • МВС вводить новий онлайн-сервіс: замовлення Довідки про відсутність судимості – БЕЗКОШТОВНО І В РЕЖИМІ 24/7
 • Адвокат Огородник: Визнання правочинів недійсними

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .