Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Відповідальність невідворотна
altПрокуратура та органи державного контролю стоять на захисті природоохоронного та містобудівного законодавства на території області.
Так, міжрайонною природоохоронною прокуратурою Київської області на виконання доручення прокуратури Київської області проведено перевірку законності будівництва та експлуатації підприємств громадського харчування, готельних закладів, АЗС, розташованих на території Васильківського району уздовж автотраси «Київ-Одеса» в ході якої виявлено численні порушення вимог містобудівного законодавства, Водного кодексу України, Законів України «Про відходи», «Про атмосферне повітря» та «Про охорону навколишнього природного середовища».
Просмотров: 1029 | Комментариев: 4
Надання переваг при розподілі санаторно-курортних путівок
altПрокурором міста Біла Церква 29.01.10 складено протокол про правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене п. «г» ч. 3 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією» відносно заступника начальника управління – начальника відділу по соціальному обслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради. Так, указаний державний службовець ігноруючи облік осіб, яким рекомендовано курортне лікування, позачергово надавав громадянам путівки на санаторно-курортне лікування. Унаслідок протиправних дій три учасники Великої вітчизняної війни, які мають серцево-судинні захворювання не одержали путівок на оздоровлення. Постановою судді міськрайонного суду від 03.02.10 на правопорушника накладено штраф.
Просмотров: 630 | Комментариев: 0
Міжрайонною природоохоронною прокуратурою вживаються заходи до припинення незаконного вилучення земель лісового фонду
altТак, перевіркою законності розпоряджень Обухівської райдержадміністрації встановлено, що 16.04.08, після вступу в дію розпорядження Кабінету міністрів України від 10.04.08, яким заборонено вилучення земель лісового фонду, розпорядженням голови райдержадміністрації надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо припинення права постійного користування земельною ділянкою площею       0,7 га ДП «Київський лісгосп» в м. Обухів, переведення зазначеної земельної ділянки із земель лісогосподарського призначення до категорії земель промисловості та подальшої передачі її до земель запасу комунальної власності Обухівської міської ради.
Просмотров: 1380 | Комментариев: 5
27.02.10 керівникам Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області та Державної екологічної інспекції в Київській області внесені подання
altПрокуратурою області в порядку контролю перевірено додержання вимог Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища" та іншого природоохоронного законодавства в діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області та Державної екологічної інспекції в Київській області, якою виявлені непоодинокі випадки його порушення, що мають систематичний характер.
Зокрема, перевіркою в діяльності Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області встановлено порушення законів України „Про охорону навколишнього природного середовища", „Про охорону атмосферного повітря", „Про відходи", Водного кодексу України та інших нормативних актів в цій галузі щодо порядку та строків розгляду документів, які надходять для отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, утворення та розміщення відходів, здійснення спеціального водокористування.
Просмотров: 1702 | Комментариев: 1
Несанкціоноване будівництво тягне фінансові санкції
altПрокуратурою області із залученням інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Київській області проведено перевірку законності будівництва ДП ГШ "С.С. і Компанія "Рокитнянський гранкар'єр" залізничної колії з перевантажувальним комплексом щебеню протяжністю 2,4 км в смт. Рокитне та встановлено, що таке будівництво здійснено всупереч вимог ст.ст. 28, 29 Закону України "Про планування і забудову територій" - без отримання в установленому порядку дозволу на виконання будівельних робіт та затвердженої проектної документації.
За результатами перевірки інспекцією ДАБК, до правопорушника застосовано штрафні санкції у розмірі понад 26 млн. гривень.
Однак, ці кошти "Рокитнянський гранкар'єр" не поспішає сплачувати до Державного бюджету України та звернулось до суду із везевного заявою про скасування постанови інспекції ДАБК про застосування санкцій.
З метою захисту інтересів держави прокуратура області приймає участь у розгляді справи на стороні відповідача.
Просмотров: 974 | Комментариев: 1
Землю законним користувачам
altПрокуратурою області за дорученням Президента України, Генерального прокурора України, перевірено підстави, на яких базувалась процедура вилучення з постійного користування ДП „Дослідне сільськогосподарське виробництво Інституту фізіології рослин та генетики НАН України" земельної ділянки площею 387,19 га на території смт. Глеваха Васильківського району Київської області.
Установлено, що такими підставами стали акти проведених у 2007-2008 роках управлінням з контролю за використанням та охороною земель у м. Києві та Київській області перевірок та видані приписи, складені з порушенням вимог ст.ст. 10, 11 Закону України „Про державний контроль за використанням та охороною земель", „Порядку планування та проведення перевірок з питань здійснення державного контролю за використанням та охороною земель", затвердженого наказом Державного комітету України по земельних ресурсах №312 від 12.12.03. У зв'язку з цим, 19.03.10 прокуратурою області їх опротестовано. 22.03.10 Головним управлінням Держкомзему у Київській області протести задоволено, складені всупереч вимог закону акти Управління визнано не чинними, а приписи - скасовано.
Просмотров: 1691 | Комментариев: 1
Землі держпідприємства – у недоторканності
altПрокуратура наполягла на скасуванні рішення про вилучення у Науково-дослідного інституту аеропружних систем 8,6 га біля моря. Коктебельська селищна рада, розглянувши протест прокуратури, скасувала своє лютневе рішення про припинення інституту права користування землею, яка використовувалася для обслуговування бази відпочинку «Прибой» і дитячого оздоровчого табору «Восход». Протест внесено прокуратурою Криму у зв'язку з тим, що згідно із законом орган місцевої влади не має повноважень щодо розпорядження землями державних підприємств.
Просмотров: 2341 | Комментариев: 1
Впало в око
altПродовжуються зазіхання на землі дитячого протитуберкульозного санаторію ім. Боброва МОЗ України. Сімферопольським міжрайонним природоохоронним прокурором 20 квітня ц.р. порушено кримінальну справу за ч.3 ст.365 КК України за фактом незаконного розпорядження посадовими особами Алупкинської міської ради земельними ділянками дитячої оздоровниці. Із земель оздоровчого призначення, що знаходяться у користуванні санаторію ім.Боброва, посадовцями міськради необґрунтовано вилучено та всупереч містобудівній документації передано у власність громадян шість земельних ділянок площею по 0,01 га кожна для гаражного будівництва. Розмір завданих державним інтересам збитків становить майже 140 тис. грн.
Просмотров: 654 | Комментариев: 1
Вони будували, будували...
alt …а зараз зноситимуть. Райрада і прокуратура добилися прийняття рішення про знос самобуду на одній з центральних вулиць кримської столиці.
У квітні Залізничний районний суд постановив знести будівлю в декілька поверхів, незаконно зведену двома відповідачами на місці належних їм трьох квартир по вулиці Желябова,23 у Сімферополі. Підставою для ухвалення такого рішення стала відсутність у забудовників дозволів на будівництво і документів, що посвідчують право використання земельної ділянки.
Боротьба з незаконним будівництвом триває.
Просмотров: 482 | Комментариев: 0

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярное
 • Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 1.
 • 6 статей: что авиакомпании обязаны компенсировать украинцам
 • Есть несколько вопросов....
 • Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 2
 • Благодійний фонд топ-менеджерів Курченка подарував СБУ будинок у відповідь на кримінальну справу
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Когда нужно приезжать в аэропорт
 • Щодо проведення будівельних робіт з будівництва по вул. Чкалова,2, Чкалова, 10 у м.Харкові.
 • ХОБФ "Робін Гуд"

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .