Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатно



Клуб юристов




Официальное обращение




ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку






Основна працівниця буде виходити на роботу з декрету. Як правильно звільнити працівницю, яку прийнято на період відпустки?

Картинки по запросу Основна працівниця буде виходити на роботу з декрету.На підприємстві працює працівниця, яку приймали на період відпустки для догляду за дитиною до 3-х років основного працівника. Дитині виповнюється 3 роки і основна працівниця буде виходити на роботу. Як правильно звільнити працівницю, яку прийнято на період відпустки?

Просмотров: 62 | Комментариев: 0
Чи можна звільнити вагітну жінку за порушення трудової дисципліни — прогул?

Картинки по запросу Чи можна звільнити вагітну жінку за порушення трудової дисципліни — прогул?Законодавством України встановлено спеціальні норми, покликані не допустити обмеження трудових прав жінки у зв’язку з її статевою належністю і потребою поєднувати роботу з материнством.

Просмотров: 69 | Комментариев: 0
Якою датою звільняти жінку, котра перебуває у відпустці по догляду за дитиною, у зв’язку із закінченням строку дії трудового договору

Картинки по запросу Якою датою звільняти жінку, котра перебуває у відпустці по догляду за дитиною, у зв’язку із закінченням строку дії трудового договоруСтрок закінчення договору, укладеного із жінкою-працівником, припадає на час її перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. Чи можна її звільняти і, якщо так, як саме правильно документально оформити?

 

Просмотров: 63 | Комментариев: 0
Чи може приватний підприємець сам зняти з реєстрації трудовий договір з найманим працівником?

Картинки по запросу Чи може приватний підприємець сам зняти з реєстрації трудовий договір з найманим працівником?Згідно з п. 4 ст. 40 КЗпП прогул, в тому числі відсутність на роботі більше трьох годин протягом робочого дня, без поважних на те причин є підставою для звільнення працівника з ініціативи роботодавця.

Просмотров: 68 | Комментариев: 0
Як можна скоротити робочий день у п’ятницю на одну годину (при 40-годинному робочому тижні), щоб це не відбилося на заробітній платі?

Картинки по запросу Як можна скоротити робочий день у п’ятницюЗгідно зі статтею 57 КЗпП час початку і закінчення щоденної роботи (зміни) передбачається правилами внутрішнього трудового розпорядку і графіками змінності відповідно до законодавством.

 

Просмотров: 65 | Комментариев: 0

«    Декабрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Популярное
  • Щодо призначення на посаду директора Департаменту територіального контролю Харківської міської ради Калини О.Л.
  • Рада приняла закон, который защитит бизнес от "маски-шоу"
  • Відшкодування шкоди заподіяної рішеннями, діями (бездіяльністю) ДВС
  • Договор аренды земли теперь можно зарегистрировать онлайн
  • Луценко анонсував підозру "одному з керівників влади"
  • Заява
  • Комиссия избрала двух замов директора ГБР Трубы
  • Антоша Яценко отримав два кримінальні провадження через розслідування його статків «Нашими грошами»
  • Мать Зайцевой неожиданно продала квартиру: появились новые детали о семье виновницы ДТП в Харькове
  • ПРАВИЛА ВІДЕОФІКСАЦІЇ В СУДІ: РОЗ`ЯСНЕННЯ СУДДЯМ, ПРОКУРОРАМ, АДВОКАТАМ, ЮРИСТАМ, ЗМІ, ВІЛЬНИМ СЛУХАЧАМ

  • Наш опрос

    Погода в Харькове

    Погода в Харькове

    Курс валют (НБУ)

    Курсы НБУ на сегодня

    Курс валют (средний)

    Курсы наличного обмена на сегодня











    Аудиоролики - Рекламная Студия

    Студия звукозаписи

















    Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

    Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

    © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
    .