Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


На які державні виплати я маю право як багатодітна мати?
alt  Згідно із Законом України № 2402-ІІІ від 26.04.2001 р. «Про охорону дитинства» багатодітною сім'єю вважається родина, що складається з батьків або 1 з батьків і 3 та більше дітей і законодавством для цієї категорії сімей встановлено пільги та допомога.
Просмотров: 12290 | Комментариев: 6
Чи виплачується допомога до пенсії (дотації) інвалідам війни та учасникам бойових дій?
alt  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 130« від 02.12.2009 р. «Про встановлення щомісячної державне адресної допомоги до пенсії (дотації) інвалідам війни т учасникам бойових дій» з 1 листопада 2009 року у разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) не досягає в інвалідів війни І групи — 1440 грн., II групи — 1296 грн., III групи — 1152 грн., учасників бойових дій — 1008 грн., таким особам виплачується щомісячна державна адресна допомога до пенсії (дотації) у сумі, що не вистачає до зазначених розмірів.
Просмотров: 1499 | Комментариев: 2
Я придбав житловий будинок, але громадянин, який продав мені його, хоче отримати державний акт на право власності на земельну ділянку. Чи має він на це право?
alt  Відповідно до ст. 120 Земельного кодексу України До особи, яка придбала житловий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, у розмірах, встановлених договором.
Просмотров: 2317 | Комментариев: 2
Ми з чоловіком придбали житловий будинок, земельна ділянка якого попереднім власником не була приватизована. Чи можна безоплатно приватизувати землю, а також безоплатно отримати на неї акт?
alt  Приватизація земельних ділянок при переході права власності на житловий будинок, господарські будівлі і споруди на підставі цивільно-правових угод (купівля-продаж, дарування) здійснюється шляхом розроблення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.
Просмотров: 1702 | Комментариев: 6
Мені передано у приватну власність земельну ділянку, але державний акт не видано. Чи можу я отримати державний акт на право власності земельної ділянки на своє ім'я як спадкоємець?
alt  Рішення про передачу громадянам України безоплатно у приватну власність земельних ділянок, прийняті органами місцевого самоврядування відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України № 15-92 від 26.12.1992 р. «Про приватизацію земельних ділянок», є підставою для виготовлення та видачі цим громадянам або їх спадкоємцям державних актів на право власності на земельну ділянку за технічною документацією щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.
Просмотров: 1659 | Комментариев: 6
Перевірка правомірності використання земельних ділянок по Салтівському шосе, 248, пр. Московському, 256, вул. Дружби Народів, 218
alt  Управлінням містобудування та архітектури розглянуто Ваш лист, щодо розміщення в межах «червоних ліній» та біля виходів зі станцій метрополітену, малих архітектурних форм для обміну валют по Салтівському шосе, 248, пр. Московському, 256, вул. Дружби Народів, 218.
Просмотров: 924 | Комментариев: 0
Будуть застосовані економічні санкції відповідно ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», а винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно ч. І ст. 155 КУпАП
alt  Ваше звернення щодо порушень законодавства про захист прав споживачів в аптеках ПП «Панацея», TOB «Титан» (м. Харків, пр. М. Жукова, 3) розглянуто Головним Харківським обласним управлінням у справах захисту прав споживачів після одержання Згоди Держспоживстандарту України на проведення позапланових заходів.
Просмотров: 882 | Комментариев: 0
Золотая молодежь. Драка в "Адриано"
altСотрудники харьковской офтальмологической клиники заявили, что их избили студенты юракадемии. В вузе утверждают, что обращений по этому поводу не было. Сотрудники офтальмологической клиники "Офтальмика" (Харьков) написали заявление в милицию об избиении студентами Национальной юридической академии им. Ярослава Мудрого (Харьков). Об этом "SQ" 25 февраля сообщил один из потерпевших, врач-офтальмохирург Армен Прокипец.
Просмотров: 1822 | Комментариев: 14
На Клочковской в аварию попала маршрутка
altОколо десяти часов утра на улице Клочковской микроавтобус БАЗ, который следовал по 217 маршруту(пл. Конституции - Алексеевский рынок) ООО "Авиника", столкнулся с автомобилем «Лада» девяносто девятой модели
Просмотров: 725 | Комментариев: 0

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Популярное
 • Есть такая комната, в гу дфс в харьковской области, рядом с комнатой приема граждан под номером 116...
 • Щодо порушень вимог чинного законодавства відносно будівництва ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко» 26 магазинів, розташованих на земельній ділянці між вул. Ак. Павлова та пр. Ювілейним
 • Про затвердження комплексної схеми розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ТОВ «Оздоровчий комплекс «СОНЯЧНА ГАЛЯВИНА»
 • Щодо нежитлового приміщення в якому розташовано кінотеатр «Познань», супермаркет «АТБ», магазин «Ева» та Вікна, Двері, Балкони за адресою: вул. Академіка Павлова, 160,
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Щодо сплати вартості копіювання та надання до нього рахунком №1 від 13.08.18р
 • Стосовно Ваших скарг від 03.07 та 08.07. 2008 року на правомірність здійснення «підприємницької діяльності в залі гральних автоматів («Гральні автомати 777») біля супермаркету «Посад» та Більярдного клубу за адресою вул. Дніпропетровська №189 в м. Мерефа
 • ВС/КЦС: Частка у праві спільної часткової власності є самостійним об'єктом цивільних прав на яку кредитором МОЖЕ бути звернуто стягнення (ВС/КЦС № 686/25616/13-ц від 21.02.2018)
 • Журнал Новое Время обнародовал рейтинг 100 самых влиятельных людей Украины

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .