Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Харків'яни заборгували "Харківкомуночистводу" 22 мільйони гривень. Комунальники вимушені просто відключати квартири боржників від каналізації (ВИДЕО)
altХарків'яни заборгували "Харківкомуночистводу" двадцять два мільйони гривень. Щоб змусити боржників платити, комунальники вимушені просто відключати в квартирах каналізацію. Для цього їм не потрібно навіть заходити до самого помешкання. Завдяки мініатюрному пристрою з відеокамерою, слюсар може залишити без каналізації будь-якого користувача, ніяк не обмежуючи інших мешканців будинку. На проспекті Тракторобудівників сто чотирнадцять "А" мешкає один з тих боржників, які взагалі не сплачують за каналізацію, кажуть працівники підприємства "Харківкомуночиствод". Сьогодні він вже не зможе користуватись ані туалетом, ані ванною.
Просмотров: 841 | Комментариев: 0
Кіосків на вулицях Харкова стає все менше. (ВИДЕО)
altХарків'яни не давали вивезти газетний кіоск на штрафмайданчик більше години, адже захищали місце, куди ходили за пресою щодня. Ганна Сазанська, мешканка: Ну мне кажется, в первую очередь нужно людей спросить. Они решают. Да я больше, чем уверена, что на этом месте будет стоять другой киоск. Больше, чем уверена. Правозахисник Олександр Каряка намагався захистити і думку людей, і кіоски, які буквально зависли в повітрі. Він стверджує, дії представників влади незаконні.
Просмотров: 624 | Комментариев: 0
Харьковского бизнесмена расстреляли в собственном "Мерседесе"
altХарьковского бизнесмена ночью 2 декабря расстреляли в собственном автомобиле "Мерседес", когда он возвращался домой. Неизвестные несколько раз выстрелили в машину бизнесмена, после чего автомобиль "Волга" перекрыл ей дорогу. Когда авто бизнесмена остановилось, неизвестные начали бить по машине топором. Об этом 4 декабря сообщили "SQ" в Центре общественных связей Главного управления МВД Украины в Харьковской обл.
Просмотров: 785 | Комментариев: 0
Отказ налоговой выдать свидетельство можно оспорить
alt«Я решила оформить свое предприятие как ФЛП на едином налоге (до этого я платила налоги на общих основаниях). Но в налоговой мне отказали в выдаче Свидетельства плательщика единого налога без справки из Пенсионного Фонда об уплате пенсионных отчислений. Насколько это законно?»
Просмотров: 740 | Комментариев: 0
Страховая заплатит за звонок врачу
altВо время отдыха за границей мне пришлось обратиться за медицинской помощью. Какие затраты на телефонные переговоры может покрыть страховая компания и какие документы я обязан предоставить?
Просмотров: 1105 | Комментариев: 0
Трудовой договор с ФЛП регистрируйте в службе занятости
alt«Я устроился по трудовому договору к частному предпринимателю. Но трудовую книжку у меня никто не потребовал. Теперь переживаю, как мне потом пенсию будут считать. Кто же должен мне делать запись в трудовой книжке? Должен ли ее завести мой работодатель-предприниматель?»
Просмотров: 1461 | Комментариев: 1
До питання про докази у кримінальному судочинстві (окончание)
alt  Право не свідчити проти себе, зокрема, передбачає, що сторона обвинувачення повинна доводити вину обвинуваченого без використання доказів, здобутих за допомогою примусу. У цьому значенні відповідне право тісно пов'язане з презумпцією невинуватості, передбаченою п. 2 ст. 6 Конвенції (п. 68 рішення від 29 листопада 1996 р. у справі «Сондерс проти Великобританії», заява № 19187/91). Право не свідчити проти себе пов'язане також з повагою до бажання обвинуваченого чи підсудного не давати свідчення. Однак воно не поширюється на використання у кримінальному провадженні матеріалу, який може бути отриманий від підозрюваного чи обвинуваченого шляхом використання владних повноважень, але який існує незалежно від волі останнього (зокрема, документів, отриманих відповідно до ордеру, зразків крові, сечі тощо).
Просмотров: 1875 | Комментариев: 6
До питання про докази у кримінальному судочинстві (початок)
alt  У ст. 129 Конституції України серед основних засад судочинства закріплено, зокрема, такі, як рівність усіх учасників судового процесу перед законом і судом, забезпечення доведеності вини, змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і в доведенні перед судом їх переконливості, забезпечення обвинуваченому права на захист.
Просмотров: 3862 | Комментариев: 8
Справа «Ісмаїлов проти Росії» Рішення від б листопада 2008 р. Справа про конфіскацію майна (витяг)
altПорушення ст. 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод
   
  У справі «Ісмаїлов проти Росії» Європейський суд з прав людини (далі — Суд) після обговорення в нарадчій кімнаті 16 жовтня 2008 р. проголошує таке рішення:


ФАКТИ
І. Обставини справи
Просмотров: 755 | Комментариев: 1

«    Сентябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Популярное
 • Есть такая комната, в гу дфс в харьковской области, рядом с комнатой приема граждан под номером 116...
 • Щодо порушень вимог чинного законодавства відносно будівництва ПрАТ «Концерн АВЕК і Ко» 26 магазинів, розташованих на земельній ділянці між вул. Ак. Павлова та пр. Ювілейним
 • Про затвердження комплексної схеми розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території ТОВ «Оздоровчий комплекс «СОНЯЧНА ГАЛЯВИНА»
 • Щодо нежитлового приміщення в якому розташовано кінотеатр «Познань», супермаркет «АТБ», магазин «Ева» та Вікна, Двері, Балкони за адресою: вул. Академіка Павлова, 160,
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Щодо сплати вартості копіювання та надання до нього рахунком №1 від 13.08.18р
 • Стосовно Ваших скарг від 03.07 та 08.07. 2008 року на правомірність здійснення «підприємницької діяльності в залі гральних автоматів («Гральні автомати 777») біля супермаркету «Посад» та Більярдного клубу за адресою вул. Дніпропетровська №189 в м. Мерефа
 • ВС/КЦС: Частка у праві спільної часткової власності є самостійним об'єктом цивільних прав на яку кредитором МОЖЕ бути звернуто стягнення (ВС/КЦС № 686/25616/13-ц від 21.02.2018)
 • Журнал Новое Время обнародовал рейтинг 100 самых влиятельных людей Украины

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .