Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


«Уходя - уходи...»: как уволить директора?
alt  По общему правилу, действующему в трудовом законодательстве, вопрос об увольнении работника может разрешать тот орган, который принимал его на работу (назначал на должность). Однако здесь пойдет речь об увольнении такого работника, как директор предприятия, лица, которое имеет отличающийся от других работников административно-правовой статус - статус должностного лица предприятия, от которого зависит очень много в деятельности последнего. Потому к решению такого вопроса следует подойти очень внимательно и взвешенно.
Просмотров: 13171 | Комментариев: 8
Практика обжалования налоговых разъяснений: как формулировать исковые требования?
alt  Возможность обжаловать в суде налоговое разъяснение, противоречащее законодательству, имеет немаловажное значение. Разумеется, у каждого, кто идет на этот шаг, всегда есть веские причины, но прежде чем их рассмотреть, обратимся к некоторым терминам.
Просмотров: 999 | Комментариев: 0
«Закон порушує чинне законодавство»
altКоментуючи Закон України «Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення», слід зазначити, що він порушує чинне законодавство України і призведе до істотних збитків для імпортерів, дистриб'юторів та торгівців (оптових і роздрібних) лікарськими засобами і виробами медичного призначення через значні валютні коливання, які почалися ще влітку 2008 року.
Просмотров: 679 | Комментариев: 0
Про право громадян на оскарження рішень органів суддівського самоврядування
altСпеціальний порядок дисциплінарного провадження щодо суддів має забезпечувати їхню незалежність від незаконного стороннього впливу. Спори з питань, пов'язаних із зазначеним провадженням, с публічно-правовими, а тому повинні вирішуватися адміністративними судами. При цьому право на оскарження рішень визначених законами органів, що здійснюють таке провадження, мають лише суб'єкти останнього в порядку, передбаченому законом. Громадяни, які не є суб'єктами дисциплінарного провадження щодо суддів, не мають права оскаржувати рішення органів, наділених правом офіційного звернення щодо ініціювання питання про дисциплінарну відповідальність судді, та рішення визначених Колегія суддів Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України, розглянувши 4 листопада 2008 року законом органів за результатами такого провадження
Просмотров: 1289 | Комментариев: 1
Смуга перешкод. Про нюанси на шляху призначення на посаду судді
altНезважаючи на те, що нині мало не щодня виявляються нові проблеми у судовій владі, бути її носієм так само престижно. І осіб, які бажають стати частиною суддівського корпусу, досить багато. Але всім, хто має намір стати суддею, потрібно пройти шлях відбору. А він не такий уже й простий ...
 


Просмотров: 2852 | Комментариев: 6
Який порядок призначення та виплати допомоги по безробіттю і які особи вважаються застрахованими у 2009 році?
alt  Відповідно до Закону України № 799-VI від 25.12.2008р. «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення» та з метою вдосконалення механізму надання допомоги по безробіттю наказом Міністерства праці України № 52 від 11.02.2009 р. внесено зміни до Порядку надання допомоги по безробіттю, у т. ч. одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства праці України № 307 від 20.11.2000 р.
 
Просмотров: 3163 | Комментариев: 2
Порядок використання торгового патенту
altТорговий патент повинен бути розміщений:
  на фронтальній вітрині магазину, а в разі її відсутності — біля касового апарату;
  на фронтальній вітрині малої архітектурної форми;
  на табличці — для автомагазинів, розвозок та інших видів пересувної торговельної мережі, а також для лотків, прилавків та інших видів торгових точок, відкритих у відведених для торговельної діяльності місцях;
у пунктах обміну іноземної валюти;
Просмотров: 1718 | Комментариев: 2
Визначення і зміст торгового патенту
altТорговий патент — це державне свідоцтво, яке засвідчує право суб'єкта підприємницької діяльності чи його структурного (відокремленого) підрозділу займатися зазначеними в Законі видами підприємницької діяльності. Торговий патент не засвідчує право суб'єкта підприємницької діяльності на інтелектуальну власність.
Просмотров: 2651 | Комментариев: 12
Порядок патентування торговельної діяльності
alt  Законом України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» № 98/96-ВР від 23.03.1996 р.(далі — Закон) визначено порядок патентування торговельної діяльності за готівкові кошти, а також з використанням інших форм розрахунків та кредитних карток, діяльності у сфері торгівлі іноземною валютою, діяльності з надання послуг у сфері грального бізнесу та побутових послуг, що провадиться суб'єктами підприємницької діяльності.
Просмотров: 1517 | Комментариев: 0

«    Октябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 

Популярное
 • Что делать, если вы потеряли паспорт заграницей
 • Баллада об Айвенго - Славный парень Робин Гуд!
 • Щодо сплати вартості копіювання та надання до нього рахунком №1 від 13.08.18р
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Как разборки украинских нацистов привели в СИЗО лидера «Схидного корпуса» 
 • Кейю Джин: Китай — справжня загроза позиції США як супердержави
 • Про розгляд звернення
 • КАК ПРОИСХОДИТ НАСЛЕДОВАНИЕ ЗЕМЛИ
 • Как распознать некачественное топливо?
 • Исследование: 80% всего ПО в Украине — нелицензионное

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .