Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Державне мито
altУ якому розмірі сплачується державне мито при здійсненні міни квартири та з якої суми (більшої чи меншої) воно справляється?
Порядок обчислення та справлення державного мита визначено Наказом Головної державної податкової інспекції 15 від 22.04.1993 р. За посвідчення договорів міни дер­жавне мито обчислюється з вартості того обмінюваного майна, яке, включаючи грошову доплату, буде мати вищу вартість.
 
Просмотров: 839 | Комментариев: 2
Порядок розшуку боржника аліментів
altМій колишній чоловік не платить аліменти і переховується. Чи можна розшукати його? Наказом Міністерства внутрішніх справ України 408 від 27.08.2008 р. затверджено Порядок розшуку боржника - фізичної особи і визначено загальні засоби організації діяльності територіальних підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб, з установ­лення місцеперебування відповідачів у справах за позовами про стягнення аліментів на підставі ухвали суду про їх розшук.
Просмотров: 2077 | Комментариев: 3
Приватизація земельної ділянки
alt Порадьте, як приватизувати земльну ділянку, якою я користуюсь один зі співвласників суміжної приватної власності, якщо один із співвласників не підписує Акт узгодження земельних меж? Хоча мої попередники йому акт узгодження меж підписали вже давно... Відповідно до ч.1 ст.106 Земельного кодексу України власник земельної ділянки має право вимагати від власника сусідньої земельної ділянки сприяння встановленню твердих меж, а також відновленню межових знаків у випадках, коли вони зникли, перемістились або стали невиразними.
Просмотров: 730 | Комментариев: 0
Про податок з власників транспортних засобів
altЯ замінив двигун в автомобілі. Чи повинен я сплатити податок у зв'язку із зміною двигуна?
Згідно з постановою Кабінету Мінстрів України 1388 від 07.09.1998 р. перереєстрація переобладнаних транспор­тних засобів, у тому числі самостійно, проводиться на підставі документів про відповідність цих засобів вимогам безпеки дорожнього руху.
Просмотров: 674 | Комментариев: 0
Зміна цільового призначення землі
altПідкажіть, чи можна змінити цільове призначення землі, виділеної під садівництво, і статус садового будиночку на житловий?
Відповідно до ч.З ст.20 Земельного кодексу України, зміна цільового при­значення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, здійснюється за ініціативою власників земельних ділянок у порядку, що встановлюється Постановою Кабінету Міністрів України №502 від 11 квітня 2002 р. "Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель...
Просмотров: 2857 | Комментариев: 4
Перерахунок пенсії
altМені призначена пенсія як науковцю у 2004 році, але після призначення я працюВав за строковим договором на посаді наукового працівника. Чи маю я право на перерахунок пенсії?
Згідно із Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (з унесеними змінами № 190-5 від 29.09.2006 р.) пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам призначаються з дня звернення за призначенням пенсії та за умови звільнення з посади наукового (науково-педагогічного) працівника, за винятком осіб, які працюють за строковим трудовим договором (контрактом), укладеним після досягнення пенсійного віку (ч. 16 ст. 24 Закону).
Просмотров: 1899 | Комментариев: 9
Налоговая администрация Харьковской области в первом квартале запретила эксплуатацию 181 игрового автомата

altНалоговая милиция Государственной налоговой администрации (ГНА) в Харьковской области в первом квартале 2009 г. запретили в регионе эксплуатацию 181 игрового автомата, которые работали в казино. Общая стоимость игрового оборудования составила 971 тыс.грн. Об этом 15 апреля сообщили "SQ" в ГНА. Игровое оборудование было изъято по результатам 19 проверок. В ходе этих проверок были выявлены нарушения законодательства, которые привели к уклонению от уплаты налогов.

Просмотров: 649 | Комментариев: 2
Про виконавче провадження
alt У мене вилучено автомобіль митною службою на кордоні. Чи може бути застосована його конфіскація і хто вирішує це питання?
Конфіскація автомобіля може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках та порядку, встанволених законом.
Зідно з Законом України «Про виконавче провадження» (далі — Закон) примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу і постанови судів в адміністративних справах виконуються Державною виконавчою службою.
 
 
Просмотров: 871 | Комментариев: 1
Про кооперацію
altЧи має право кооператив продати частину земельної ділянки, яка йому належить на підставі державного акта на право власності на землю?
Земля кооперативу, згідно зі ст.41 Земельного кодексу України та ст. 22 Закону України «Про кооперацію» складається із земельних ділянок, наданих йому в оренду або набутих ним у власність.
Просмотров: 1080 | Комментариев: 5

«    Июль 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Популярное
 • Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 1.
 • 6 статей: что авиакомпании обязаны компенсировать украинцам
 • Есть несколько вопросов....
 • Щодо прозоростi використання коштiв мiсцевого бюджету Харкiвської областi. Частина 2
 • РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ КАРАЗІНА БАКІРОВ ПРИДБАВ TOYOTA PRADO 2018 РОКУ ВИПУСКУ
 • Благодійний фонд топ-менеджерів Курченка подарував СБУ будинок у відповідь на кримінальну справу
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • ХОБФ "Робін Гуд"
 • Когда нужно приезжать в аэропорт
 • Щодо проведення будівельних робіт з будівництва по вул. Чкалова,2, Чкалова, 10 у м.Харкові.

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .