Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


До прокуратури Фрунзенського району було направлено листа про сприяння у перевірки та притягненні до відповідальності керівництва ВАТ «Завод «Березівські мінеральні води»
alt
Управлінням Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління розглянуто Вашу скаргу, яка надійшла на нашу адресу з прокуратури Фрунзенського району м. Харкова, щодо можливих порушень вимог земельного законодавства з боку ВАТ «Завод «Березівські мінеральні води» у м. Харкові біля ст. метро «ім. Радянської Армії» під кіоском та літнім майданчиком кафе і повідомляємо повторно наступне.
Просмотров: 1534 | Комментариев: 3
"TARGET" по ул. Мира, 5 размещается без документов
alt
Управлінням Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель Головного управління розглянуто Вашу скаргу, щодо можливих порушень вимог земельного законодавства з боку ФО-ГІ Давидової Т. Р. використання земельної ділянки по вул. Миру, 5 у м. Харкові під нежитловою будівлею і повідомляємо повторно наступне.
Спеціалістом Управління було обстежено земельну ділянку, яка знаходиться по вул. Миру, 5. В результаті обстеження встановлено, що земельна ділянка за вищевказаною адресою використовується для експлуатації та обслуговування магазину „TARGET". ФО-П Давидовій Тетяні Романівні направлено клопотання щодо прибуття до Управління для надання пояснень стосовно використання земельної ділянки по вул. Миру, 5 та надання документів на право користування земельною ділянкою. Поштове повідомлення повернулось до Управління з відміткою про вручення.
Просмотров: 919 | Комментариев: 1
Інспекцією ДАБК направлений лист до прокуратури Київського району м. Харкова з проханням сприяти зупиненню виконання будівельних робіт власником кв. 22 в буд. 12 по вул. Дарвіна.
alt
Інспекція ДАБК у Харківській області розглянула Ваші листи до прокуратури Київського району м. Харкова і інспекції ДАБК у Харківській області щодо проведення перепланування в будинку 12 по вул. Дарвіна у м. Харкові та повідомляє наступне.
Інспекцією ДАБК у Харківській області 24.02.2010 р., гр. Гриненко О.В. притягнуто до адміністративної відповідальності за реконструкцію без дозволу на виконання будівельних робіт кв. 22 в буд. 12 по вул. Дарвіна у м. Харкові і надано припис з вимогою припинити будівельні роботи та усунути допущені порушення.
Просмотров: 2603 | Комментариев: 6
Адміністрації АТ „Герць" направлене розпорядження про усунення порушень санітарного законодавства.
alt
Ваше звернення щодо законності здійснення діяльності АТ „Герць" за дорученням прокуратури Червонозаводського району розглянуте в межах наданих санепідслужбі повноважень.
За результатами проведених перевірок офісу АТ „Герць" за адресою пров. Івана Дубового,3 в Червонозаводському районі м. Харкова та виробничо-побутових приміщень по вул. Транспортна колона,2 в Київському районі м. Харкова у зв'язку з виявленими порушеннями санітарного законодавства директор АТ „Герць" Шевченко М.Є. притягнений до адміністративної відповідальності, винесена постанова в. о. головного державного санітарного лікаря Червонозаводського району від 11.06.2010 № 56 про тимчасову заборону роботи офісу. Адміністрації АТ „Герць" направлене розпорядження про усунення порушень санітарного законодавства
Просмотров: 1169 | Комментариев: 0
Давид Жвания: Дело об отравлении Ющенко закрыто
alt

Политическая карьера этнического грузина Давида Жвании во многом повторила логические повороты в судьбе всего грузинского народа.

Некогда один из самых ярких "революционеров", последние два года находился между двумя огнями - Юлией Тимошенко и Виктором Януковичем.

С первой он дружил, а со вторым пытался системно бороться.

Разница между Грузией и Жванией лишь в том, что в последний момент он не остался в оппозиции и не захотел сгореть в "хамской" оппозиционной риторике.

Просмотров: 790 | Комментариев: 0
Перевірка наявності торгових патентів і ліцензій на пр-т Московський, 190/1; пр-т Гагаріна, 22; вул. Ак. Павлова, 134/16; вул. Блюхера, 21 (ст.м. «Студентська»); пр-т Машинобудівників, 1
altДержавна податкова адміністрація у Харківській області розглянула Вашу скаргу щодо перевірок окремих закладів громадського харчування та повідомляє наступне.

Фахівцями відділу контролю за суб'єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі ДПА у Харківській області в межах компетенції податкової служби проведені перевірки за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій зазначених у Вашій скарзі об'єктів громадського харчування, розташованих за адресами: пр-т Московський, 190/1; пр-т Гагаріна, 22; вул. Ак. Павлова, 134/16; вул. Блюхера, 21 (ст.м. «Студентська»); пр-т Машинобудівників, 1, в яких здійснюють діяльність Споживче товариство «Горкоопторг», ПП «Хантер -Нова», ФО-П Кривенко О.О., ФО-П Варнавський С.П., Сарі Кузал Імад та ФО-П Дорожко Г.Б.
Просмотров: 668 | Комментариев: 0
Інструкція про порядок застосування штрафних (фінансових) санкцій органами державної податкової служби
altЗатверджено
                                      Наказ Державної податкової
                                      адміністрації України
                                      17.03.2001 N 110
( Назва Інструкції із змінами, внесеними згідно з Наказом ДПА N 98 ( z0327-02 ) від 11.03.2002 )
1. Цю Інструкцію розроблено відповідно до Законів України «Про державну податкову службу в Україні» ( 509-12 ), «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» ( 2181-14 ), «Про систему оподаткування» ( 1251-12 ), «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» ( 265/95-ВР ), законів з питань зовнішньоекономічної діяльності та інших законодавчих актів, відповідно до яких органам державної податкової служби надано право застосовувати штрафні (фінансові) санкції. ( Пункт 1 в редакції Наказу Державної податкової адміністрації N 326 ( z0924-05 ) від 10.08.2005 )
Просмотров: 1482 | Комментариев: 3
ПОРЯДОК розстрочення та відстрочення податкових зобов'язань платників податків
altЗатверджено
                                      Наказ Державної податкової
                                      адміністрації України
                                      18.09.2001 N 378
 
1. Загальні положення

1.1. Платники податків - юридичні особи, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно з законами покладено обов'язок утримувати та/або сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню та штрафні санкції.
Просмотров: 2886 | Комментариев: 0
ПОРЯДОК проведення цільових аукціонів з продажу активів платника податків, які перебувають у податковій заставі
altЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної податкової
адміністрації України
від 26.06.2002 N 294
 
1. Загальні положення

1.1. Цей Порядок, розроблений на підставі норм Законів України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" ( 2181-14 ), "Про товарну біржу" ( 1956-12 ), постанови Кабінету Міністрів України від 15.04.2002 N 538 ( 538-2002-п ) "Про затвердження Порядку стягнення коштів та продажу інших активів платника податків, які перебувають у податковій заставі", визначає порядок продажу активів, які перебувають у податковій заставі, на цільовому аукціоні в рахунок погашення податкового боргу платника податків.

Просмотров: 932 | Комментариев: 6

«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Популярное
 • Колос, колос, колосок, он не низок, не высок, призывал он всех к ответу, назначал он всем приветы, и не где нибудь....
 • У каждого свой «велодень»
 • Щодо 3-х поверхового житлового будинку, що розташований рядом з пожежною частиною, за адресою: м. Харків, вул. Роганська, буд. № 123 літ. «А-3»
 • В Харькове мужчина сорвался с недостроя
 • АрселорМиттал": Из-за действий СБУ предприятие до конца месяца может понести 1,3 миллиона долларов ущерба
 • НАБУ снова проводит обыски в офисе "Богдан Моторс"
 • Щодо нежитлових приміщень, розташованих по вул. Каразіна, 5 в м. Харкові.
 • НА САЛТОВКЕ В ЧАСТНОМ ДОМЕ ОБНАРУЖИЛИ УБИТОГО МУЖЧИНУ
 • Нове місце для відпочинку у Харкові перетворилось на місце масового купання (відео)
 • Группа компаний "Мотор Сич" финансировала террористическую организацию "ДНР" – СБУ

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .