Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


О действии презумпции невиновности в Украине
Министерство внутренних дел Украины
ПИСЬМО
от 21.02.07 г. № 3042/Бн
В Министерстве внутренних дел рассмотрено Ваше обращение с просьбой о точке зрения МВД по вопросам нормативного регламентирования деятельности органов внутренних дел.
Сообщаем, что 17 июля 1997 г. Верховной Радой Украины принят Закон Украины "О ратификации Конвенции о защите прав человека и основополагающих свобод 1950 года. Первого протокола и протоколов № 2,4,7 и 11 к Конвенции", которым, в частности, с заявлениями и предостережениями ратифицирована Конвенция о защите прав человека и основополагающих свобод 1950 г., подписанная от имени Украины 9 ноября 1995 г. Согласно п.2 ст.6 приведенной Конвенции "каждый, кто обвиняется в совершении уголовного правонарушения, считается невиновным до тех пор, пока его вина не будет доказана в законном порядке".
 
Просмотров: 938 | Комментариев: 0
Протягом поточного року по Харкову виявлено 777 випадків реалізації харчових продуктів з вичерпаним терміном придатності
altВаше звернення відносно випадків реалізації недоброякісних і харчових продуктів з вичерпаним терміном придатності розглянуто. Інформуємо, що держсаннаглядом в межах своїх повноважень проводиться сис¬тематична робота з цього питання. Протягом поточного року по м. Харкову виявлено 777 випадків реалізації харчових продуктів з вичерпаним терміном придатності та продуктів, на які були відсутні відповідні сертифікати та свідоцтва якості, що підтверджують безпеку для здоров'я людей при вживанні іх в їжу.
Просмотров: 803 | Комментариев: 0
Закон про внесення змін до Закону про нотаріат
altЗ березня цього року Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон про внесення змін до Закону про нотаріат щодо повноважень осіб органів місцевого самоврядування по вчиненню окремих нотаріальних дій, авторами якого є народні депутати Микола Томенко та Сергій Міщенко, та на який так чекали мешканці з віддалених населених пунктів. Закон повертає уповноваженим посадовим особам органів місцевого самоврядування права вчиняти визначені законом нотаріальні дії в населених пунктах, де немає нотаріусів...
Просмотров: 1366 | Комментариев: 3
Харків'яни можуть сллідкувати на сайті за діяльністю суду як судової гілки влади зі здійсненням консультативної та просвітницької функції
altАпеляційним судом Харківської області розглянута Ваша пропозиція щодо надання інформації про застосування норм судової практики та доступу осіб до судових рішень, в зв'язку з чим. повідомляємо про існування сайту нашого суду з електронною адресою hra.court.gov.uа. на якому розміщена інформація про діяльність суду як судової гілки влади зі здійсненням консультативної та просвітницької функції. Крім того, існує сайт Єдиного реєстру судових рішень: court.gov.uа, з постійним поповненням та оновленням судової практики.
Просмотров: 1052 | Комментариев: 1
У якому разі призначено допомогу малозабезпеченим сім'ям з дітьми, при народженні дитини та по догляду за нею?
alt У 2009 році не підвищено рівень прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги згідно із Законом України про допомогу малозабезпеченим сім'ям.
Показники гарантованого мінімуму для:
- працездатних осіб 133 грн.,
- непрацездатних осіб 187,5 грн.,
- інвалідів 200 грн.
 
 
Просмотров: 1537 | Комментариев: 3
Оскарження свого батьківства
alt Я одружився на вагітній жінці, хоча дитину вона носила не мою. Після народження дитини, маючи свідоцтво про шлюб, вона зареєструвала мене батьком дитини, а потім зі мною разлучилась і вимагає аліменти на дитину. Я маю намір оскаржити свое батьківство, але вона не дозволяє робити експертизу. Чи може суд ухвалити примусовий привід на проведення такої експертизи? Питания щодо походження дитини суд вирішує на підставі будь-яких доказів про це. Висновки експертизи, у тому числі судово-генетичної, необхідно оцінювати з урахуванням положень ст. 212 Цивільно-процесуального кодексу України, згідно з якою жоден доказ не має для суду наперед установленого значення.
Просмотров: 3024 | Комментариев: 1
Реєстрація договору довічного утримання
altЯ маю квартиру і хочу укласти договір довічного утримання. Чи необхідно його десь реєструвати?
Відповідно до ст. 745 Цивільного кодексу України договір довічного утримання укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. Договір довічного утримання (догляду), за яким передається набувачеві у власність нерухоме майно, підлягає державній реєстрації. Право власності на майно, передане за договором довічного утримання, виходячи з визначення поняття цього договору та враховуючи встановлену законодавством форму, виникає з моменту нотаріального посвідчення договору, а якщо договір підлягає державній реєстрації - з моменту такої реєстрації.
 
Просмотров: 2759 | Комментариев: 5
На автобусному маршруті Харків-Рокитне постійно порушують чинне законодавтво
altВаш лист щодо перевірки фактів порушення автотранспортного законодавства на приміському автобусному маршруті Харків - Рокитне розглянуто. Разом з цим, перевізника зобов'язано вжити заходів щодо забезпечення перевезень громадян пільгових категорій згідно з вимогами чинного законодавства та виключити факти нетактовної поведінки водіїв до пасажирів, особливо похилого віку.
Просмотров: 737 | Комментариев: 0
Відпустка сумісникам
alt На нашому підприємстві працює декілька сумісників, які приходять на півдня. Як їм має надаватись відпустка, чи може вона бути скороченою в зв'язку з тим, що вони працюють неповний робочий день, та як таким працівникам нараховуються відпускні?
Сумісники відповідно п. 6 ст. 10 Закону України "Про відпустки" від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР за бажанням мають право на отримання одночасно щорічної відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на підприємстві, де працюють за сумісництвом.
 
Просмотров: 5439 | Комментариев: 14

«    Август 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Щодо будівництва житлового комплексу з об’єктами соціально-побутового призначення за адресою: пров. Ярославський, 7/9 у Подільському районі м. Києва.
 • ХАРКІВСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВІДКРИЛИ СПРАВУ ЧЕРЕЗ ЗЛИВ КОШТІВ АДМІНІСТРАЦІЇ РАЙОНУ ФІРМІ РОДИЧКИ ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ (Доповнено)
 • Требования к туроператорам ужесточат
 • В Харькове идёт рейдерский захват автосалона на Шевченко
 • Rolex, офшоры Насирова, конверт-центр Леогейминг и Алена Дегрик: чем живет Евгений Шевцов — претендент на главного следователя ГБР
 • Рейдерські схеми «Реєстрації нерухомості та бізнесу»
 • Книги учета доходов (и расходов) для единоналожников: правила, примеры, ответы на вопросы
 • Блокчейн, ICO и смарт-контракты: кто и как делает "легкие деньги" на непонятных словах
 • Стосовно незаконного будівництва по пр.50 річчя СРСР, 52
 • Нацслужба здоров'я вперше зупинила виплати за новою системою медреформи

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .