Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Чи виплачуватиметься разова грошова допомога ветеранам війни у 2009 році?
altКабінет Міністрів України прийняв Постанову, якою вста­новив розміри разової грошової допомоги, що виплачуєть­ся до 5 травня 2009 року відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захис­ту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у таких розмірах: нвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентрацій­них таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудо­вого каліцтва та з інших причин...
Просмотров: 1127 | Комментариев: 0
Реєстрація у державній службі зайнятості
altЯ закінчив у 2008 році навчання у середній загальноосвітній школі, шукаю роботу. Чи маю я право на реєстрацію у державній службі зайнятості?
Постановою Кабінету Міністрів України № 144 від 25.02.2009 р. внесено зміни до Порядку реєстрації грома­дян, які шукають роботу, яким визначено, що громадянами, які вперше шукають роботу, вважаються особи, які на мо­мент реєстрації у державній службі зайнятості не працювали за наймом...
Просмотров: 8252 | Комментариев: 2
Зарахування до стажу роботи
altЯ дружина військовослужбовця. Чи може мені зарахуватися до стажу роботи період з 1982 року по 1987 рік, коли я перебувала з чоловіком за місцем його служби, але була позбавлена можливості працевлаштування?
Згідно з Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», періоди трудової діяль­ності та інші періоди, що враховувалися достажу роботи для призначення пенсії, зараховуються до страхового ста­жу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше.
Просмотров: 709 | Комментариев: 0
Строк на подачу апеляційної скарги
altЯ хворів 2 місяці, через що не подав вчасно апеляційну скаргу. Чи можна поновити строк на подачу апеляційної скарги?
Відповідно до ст. 296 Цивільного процесуального ко­дексу України (далі — ЦПК) ви можете подати клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження разом з апеляційною скаргою через суд першої інстанції.
Просмотров: 1896 | Комментариев: 0
Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень
altМоя сусідка порушила право на користування земельною ділянкою — збудувала сарай біля межі, у результаті чого з покрівлі на територію мого городу стікають атмосферні опади. Який орган виконавчої влади вирішує земельні спори?
Просмотров: 1049 | Комментариев: 4
Про планування і забудову територій
 altМій сусід самовільно збудував літню кухню на межі нашої земельної ділянки. Чи маю я право звернутись до суду, щоб знести його будівлю?
У відповідності до Положення про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт, затвердженого наказом Держбуду України №273 від 05.12.2000р., роз­робленого згідно зі ст. 29 Закону України "Про планування і забудову територій" дозвіл на виконання будівельних робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації та капіталь­ного ремонту будинків...
Просмотров: 1415 | Комментариев: 2
Зони електричних мереж
 altНад моєю земельною ділянкою, де посаджені фрук­тові дерева, проходять лінії електропередачі. Служба енергопостачання зобов'язала мене обрізати крони дерев. Яким законодавчим актом встановлюються зони електричних мереж? Яка повинна бути висота фруктових садів?
Просмотров: 590 | Комментариев: 0
Які основні вимоги щодо виконання земельно-кадастрових робіт та надання послуг державними органами земельних ресурсів?
alt
Постановою Кабінету Міністрів України № 1619 від 01.11.2000 р. затверджено Порядок виконання земельно-кадастрових робіт та надання послуг наплатній основі дер­жавними органами земельних ресурсів. Цей Порядок визначає основні вимоги щодо виконання земельно-кадастрових робіт та надання послуг державни­ми органами земельних ресурсів, бюджетними установами та організаціями, які належать до сфери їх управління (далі — державні органи земельних ресурсів), на платній основі.
Просмотров: 3263 | Комментариев: 2
Додатковий строк для прийняття спадщини
altЯ не прийняв вчасно спадщини. Чи можна звернутися до суду для встановлення додаткового строку для прийняття спадщини?
Якщо ви не прийняли спадщину в установлений зако­ном строк, можете звернутися до суду з позовною зая­вою про визначення додаткового строку для прийняття спадщини. При розгляді такої справи суд має перевірити наявність або відсутність спадкової справи стосовно спадкодавця у державній нотаріальній конторі за місцем відкриття спад­щини...
Просмотров: 2004 | Комментариев: 4

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 

Популярное
 • "Самый недооцененный город": американский блогер снял видеоролик про Харьков
 • Щодо магазину «Простор» по пров. Амурському, 1 (біля виходу № 2 станції метро «Академіка Барабашово»)
 • АРТ-ОБ’ЄКТ «ДЕШЕВА ЗЕМЛЯ ПІД НОСОМ У КЕРНЕСА»
 • Сколько будет стоить неправильное название должности
 • Квартирне питання: як перевірити забудовника
 • В Болгарии под отелем на Солнечном берегу обнаружили типографию по изготовлению евро и долларов
 • Щодо будівництва житлового комплексу з об’єктами соціально-побутового призначення за адресою: пров. Ярославський, 7/9 у Подільському районі м. Києва.
 • Потрапили в яму та пошкодили автомобіль? Черговість дій.
 • Банки повысили ставки по депозитам
 • Квартирный вопрос вдовы Вороненкова. За что Мария Максакова судится со своим новым мужем и какая здесь связь с убийством экс-депутата Госдумы

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .