Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Ситуации из жизни относительно наследования
altНаследодатель жил в одной стране, а его имущество находится в другой: в какой стране подавать документы , на наследование
 
Наш дедушка последние пять лет проживал в России, а мы, его внуки, живем в Украине, и здесь у него своя квартира. Сейчас он умер. В какой стране нам подавать документы на ее унаследование: в России, где он жил, или в Украине, где у него осталась квартира?
Просмотров: 758 | Комментариев: 3
Недоліки в оформленні документації на знесення дерев вздовж пр. Московського усунуті під час проведення перевірки
altУ свою чергу забудову   колишньої   санітарно-захисної   смути   вздовж  пр. Московського в Орджонікідзевському районі м. Харків будо передбачено генеральним  планом  м.Харків до 2026  року,  що  підтверджується  листом Управління   містобудування   та   архітектури   Харківської   міської   ради   від 22.08.2005 № 9000.
 
 
Просмотров: 771 | Комментариев: 0
В Комінтернівському районі затверджено проект землеустрою з організації та встановлення меж парку ім. Артема
altМінприроди розглянуло Ваше звернення від 12.07.2009 (б/н) щодо погіршення екологічного стану в м. Харкові внаслідок знесення зелених насаджень та зайняття територій санітарно-захисних зон при будівництві об'єктів та повідомляє. Відповідно до ст. 10 Закону України "Про планування та забудову територій", планування територій на місцевому рівні забезпечується ч- відповідними місцевими радами та їх виконавчими комітетами. Згідно з вимогами чинного законодавства, надання земельної ділянки в оренду або власність, зміна її цільового призначення, як і остаточне рішення з цих питань, відноситься до компетенції органів місцевого самоврядування.
 
Просмотров: 1048 | Комментариев: 2
ПП Новик не мав права здійснювати перевезення пасажирів
altУправлінням додатково було направлено запит в Територіальне управління Головіпспекції на автомобільному транспорті у Харківській області та отримано відповідь, згідно якої ПП Новик  заяву та документи на отримання ліцензії та ліцензійної картки на автомобіль ДЕУ Сенс ДНЗ АХ 5561 не отримував, тобто перевезення пасажирів без наявних документів здійснювати не мав права.
Просмотров: 699 | Комментариев: 2
Державна екологічна інспекція встановила факт знесення 712 дерев в парку ім. Артема та направила матеріали перевірки до прокуратури міста
altДержавною екологічною інспекцією в Харківській області проводилася перевірка Вашої скарги щодо проведення будівельних робіт на частині території парку ім. Артема та знесення зелених насаджень на зазначеній території, під час якої встановлено наступне. Згідно рішення Харківської міської ради від 27.04.2005 р. №93/05 «Про затвердження проектів землеустрою з організації та встановлення меж території рекреаційного призначення м. Харкова «Зелені зони та зелені насадження» в Комінтернівському районі затверджено проект землеустрою з організації та встановлення меж парку культури та відпочинку ім. Артема площею 60,8282 га.
Просмотров: 1590 | Комментариев: 6
О нюансах признания права собственности на самовольное строительство
altСогласно статье 376 Гражданского кодекса Украины, жилой дом, здание, сооружение, другое недвижимое имущество считаются самовольным строительством, если они построены или строятся на земельном участке, не отведенном для этой цели, или без надлежащего разрешения либо надлежащим образом утвержденного проекта, или с существенными нарушениями строительных норм и правил.
Просмотров: 2027 | Комментариев: 4
Органи прокуратури не уповноважені контролювати діяльність ВР
alt
Ваше звернення щодо притягнення до, кримінальної відповідальності народних депутатів України з приводу блокування роботи Верховної Ради України, перешкоджання її Голові у виконанні \воїх обов'язків, відключення системи «Рада» розглянуто. Згідно зі ст. 6 Конституції України, органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених Конституцією межах і відповідно до законів України. Статтею 80 Конституції України народним депутатам України гарантується депутатська недоторканість.
Просмотров: 874 | Комментариев: 0
В одессе принята программа «Экологически чистый транспорт одесситам»
altВведение в эксплуатацию 45 единиц троллейбусов заменит 225 маршрутных такси, что позволит увеличить скорость передвижения и пропускную способность улиц, снизит выбросы загрязняющих веществ в атмосферу на 40%. Программа "Экологически чистый транспорт одесситам" утверждена решением Одесского городского совета №3760-V от 25.12.2008г.
Просмотров: 857 | Комментариев: 4
Проведено перевірку Харківської регіональної фіпії Державного підприємства „Центр Державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах"
altГоловним Харківським областним управлінням у справах захисту прав споживачів по Вашому зверненню у межах своїх повноважень проведено перевірку Харківської регіональної фіпії Державного підприємства „Центр Державного земельного кадастру при державному комітеті України по земельних ресурсах" (директор Романенко 1.1.), розташованого за адресою: м. Харків, вул. Серпова, 4.
 
 
Просмотров: 1461 | Комментариев: 4

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Популярное
 • "TRAVEL продакшен врет" представляет: Как воруют бюджетные средства.
 • Де в Кернеса палало: чим запам'ятався 2018 рік
 • У нового власника при переході права власності на будівлю завжди виникають права на земельну ділянку, на якій розташована ця будівля і на земельну ділянку, яка необхідна для обслуговування цієї будівлі (ВСУ у справі № 6-253цс16 від 13 квітня 2016р)
 • За год минус 200 тысяч человек: население Украины стремительно сокращается
 • Арсен Аваков закликав міську владу запустити на вулицях Харкова систему відеоспостереження
 • 5 забытых изобретений Николы Теслы, которые реально угрожали мировой элите
 • ВС/КЦС: Відсутність ЄСІТС на час подання апеляційної скарги не перешкоджає часникам провадження подати таку скаргу в паперовій формі безпосередньо до апеляційного суду (ВС/КЦС № 644/3691/16-ц від 29.08.2018)
 • Полиция закрыла дело активиста из Харьковщины, которого нашли повешенным
 • Чем зарабатывает на жизнь топ-налоговик Алексей Кавылин
 • Щодо розміщення торгівельних павільйонів по пров. Амурському 1.

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .