Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Скільки коштує встановлення основного телефону для населення і для підприємств?
altРішенням Національної комісії з питань регулювання зв'яз­ку України від 12.09.2008 р. затверджено нові граничні та­рифи на загальнодоступні послуги.
Подешевшала вартість встановлення основного теле­фону:
для населення — з 166,67 грн. без ПДВ до 150 гри. без ПДВ;
для підприємств — з 666,67 грн. до 600 грн. без ПДВ.
Просмотров: 1450 | Комментариев: 2
Право на зміну ім'я
altМені 17 років, і я хочу змінити ім'я. Чи маю я на це право і куди мені необхідно звернутись?

Право на зміну імені передбачене ст. 295 Цивільного кодексу України. Зміна імені відбувається відповідно до Порядку розгляду заяв про зміну імені (прізвища, по батькові) фізичної особи, затвердженого Кабінетом МіністрівУкраїни № 915 від 11.07.2007 року. Особа, якій виповнилося 16 років, має пра­во на власний розсуд змінити своє прізвище (або) власне ім'я.

Просмотров: 1350 | Комментариев: 3
Чи встановлюється випробний строк при прийнятті на роботу?
altСт. 26 Кодексу законів України про працю (далі — КЗпП) передбачено, що при укладенні трудового договору може бути обумовлене угодою сторін випробування з метою пе­ревірки відповідності працівника роботі, яка йому доручаєть­ся. Умова про випробування повинна бути застережена в наказі (розпорядженні) про прийняття на роботу. Встановлювати випробування — це право, а не обов'я­зок власника, тому воно визначається угодою сторін.
Просмотров: 1406 | Комментариев: 3
Який порядок вилучення посадовими особами органів державної податкової служби України оригіналів та копій фінансово-господарських та бухгалтерських документів?
altНаказом Державної податкової адміністрації України № 493 від 08.11.2005 р. затверджено Інструкцію про поря­док вилучення посадовими особами органів державної по­даткової служби України оригіналів та копій фінансово-гос­подарських та бухгалтерських документів, якою визначено, що вилученню підлягають такі фінансово-господарські та бухгалтерські документи (або їх копії): первинні документи (письмові свідоцтва), що фіксують та підтверджують госпо­дарські операції, включаючи розпорядчі документи та дозволи платника податків на проведення таких операцій...

 

 

Просмотров: 2086 | Комментариев: 3
На яких підставах припиняється трудовий контракт?
altТрудові контракти, так само як строкові трудові договори, припиняються внаслідок закінчення строку, на який їх було укладено (при цьому не потрібно ані заяви працівника, ані обгрунтування причин його звільнення). Достроково ж тру­довий контракт може бути припинений на загальних підста­вах припинення дії трудового договору, передбачених трудовим законодавством (зокрема, за статтями 36, 40 та 41 КЗпП).
Просмотров: 1562 | Комментариев: 3
З якою категорією працівників укладаються контракти?
altУ ч. З ст. 21 КЗпП вказано, що сфера застосування кон­тракту визначається законами України — отже, укладення трудового контракту з працівником с можливим лише у разі, коли він належить до категорії працівників, котрі згідно із законами України можуть працювати за контрактом. Пору­шення цього правила може бути підставою для визнання відповідно до ст. 9 КЗпП недійсними умов праці за контрактом, які погіршують становище порівняно з законодавством України.
Просмотров: 6950 | Комментариев: 4
Чим відрізняється контракт від загального врегульованого трудового договору?
 altОсобливою формою трудового договору згідно з ч. З ст. 21 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП) є контракт, у якому строк його дії, права, обов'язки та відповідальність сторін (у тому числі й матеріальна), умови матеріального забезпечення та організації праці працівника, умови розір­вання договору (утому числі дострокового), можуть встанов­люватися угодою сторін і відрізнятися від загального врегу­лювання згаданих питань трудовим законодавством.
Просмотров: 2449 | Комментариев: 9
Грубе порушення законодавства про працю

altЧи є грубим порушенням законодавства незаконне звільнення працівника з роботи, невиплата заробітної'  плати? Яка відповідальність за такі дії наступає? За відповіддю ми звернулись до адвоката В. Тугайбея.

Згідно зі ст. 172 Кримінального кодексу України (далі — КК) грубим порушенням законодавства про працю є: По-перше, незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів, а також інше грубе порушення законодав­ства про працю.

Просмотров: 3094 | Комментариев: 28
Землі рекреаційного призначення. Глава 9.
altСтаття 50. Визначення земель рекреаційного призначення. До земель рекреаційного призначення належать землі, які використовуються для організації відпочинку населення, туризму та проведення спортивних заходів. Землі рекреаційного призначення - одна з категорій, що належить до складу земель України. У законодавстві України виділяється поняття рекреаційних зон, яке визначається ст. 63 Закону "Про охорону навколишнього природного середовища", відповідно до якої рекреаційними зонами є ділянки суші і водного простору, призначені для ...
Просмотров: 21056 | Комментариев: 0

«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 

Популярное
 • "TRAVEL продакшен врет" представляет: Как воруют бюджетные средства.
 • Де в Кернеса палало: чим запам'ятався 2018 рік
 • Про розгляд звернення
 • У нового власника при переході права власності на будівлю завжди виникають права на земельну ділянку, на якій розташована ця будівля і на земельну ділянку, яка необхідна для обслуговування цієї будівлі (ВСУ у справі № 6-253цс16 від 13 квітня 2016р)
 • За год минус 200 тысяч человек: население Украины стремительно сокращается
 • Арсен Аваков закликав міську владу запустити на вулицях Харкова систему відеоспостереження
 • 5 забытых изобретений Николы Теслы, которые реально угрожали мировой элите
 • ВС/КЦС: Відсутність ЄСІТС на час подання апеляційної скарги не перешкоджає часникам провадження подати таку скаргу в паперовій формі безпосередньо до апеляційного суду (ВС/КЦС № 644/3691/16-ц від 29.08.2018)
 • Полиция закрыла дело активиста из Харьковщины, которого нашли повешенным
 • Чем зарабатывает на жизнь топ-налоговик Алексей Кавылин

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .