Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


У жовтні 2009 року мені виповнюється 55 років. Як призначається пенсія? Які документи для цього потрібні? Які нововведення з'явилися у пенсійній системі?
altПризначення пенсії регулюється Законом України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» і декількома постановами Кабінету Міністрів України.
  Право на пенсію отримують особи при досягненні визначеного віку: чоловіки — 60 років, жінки — 55 років. Право на пенсію мають тільки ті особи, застраховані у системі загальнообов'язкового пенсійного страхування.
Просмотров: 925 | Комментариев: 0
Який порядок видачі свідоцтво про право на зайняття приватною нотаріальною діяльністю?
altВідповідно до наказу Міністерства юстиції України від 22.06.2009 р. затверджено Порядок видачі свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю, згідно з яким свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю (далі свідоцтво) можв бути видана громадянину України, який мас повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи у сфері права не менше трьох років, пройшов стажування протягом одного року в державній нотаріальній конторі або у приватного нотаріуса та склав кваліфікаційний іспит.
Просмотров: 680 | Комментариев: 0
Я підприємець. Надаю перукарські послуги. Чи потрібно мені придбавати торговий патент?
altЗгідно із Законом України «Про патентування деяких видів діяльності» № 98/96 від 23.03.1996 р. патентуванню підлягає торговельна діяльність, яка здійснюється суб'єктами підприємницької діяльності. Торговий патент видається суб'єктам підприємницької діяльності, що надають побутові послуги, податковими органами за місцезнаходженням цих суб'єктів. Отже, якщо ви здійснюєте підприємницьку діяльність, яка підлягає патентуванню, ви повинні придбати торговий патент і сплачувати встановлену суму плати за патент.
Просмотров: 1862 | Комментариев: 0
Складання, видача, реєстрація і зберігання державних актів на право приватної власності на землю
altВідповідно до наказу Державного Комітету України по земельних ресурсах № 43 від 04.05.1999 р. (із змінами № 144 від 23.08.2001 р., № 133 від 16.03.2009 р.) затверджено Інструкцію про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі.
  Право власності на землю і право постійного користування землею посвідчується державним актом:
на право власності на земельну ділянку;
на право постійного користування земельною ділянкою.
Просмотров: 4868 | Комментариев: 7
Я маю 5 дітей, з яких 4 неповнолітні. Чи повинна мені надаватися одноразова допомога?
altОдноразова винагорода виплачується жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» згідно з Указом Президента України № 1254/2007 від 25.12.2007 р.
  Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8 років 5 і більше дітей, у т. ч. дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Просмотров: 808 | Комментариев: 4
Як проводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів банку?
altНаціональний банк України під час здійснення тимчасової адміністрації має право повністю або частково на строк не більше ніж 3 місяці ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів банку.
  Національний банк України розміщує в день прийняття рішення про введення мораторію інформацію про це на своєму офіційному веб-сайті та протягом 3 днів у газеті «Урядовий кур'єр» або «Голос України».
Просмотров: 1267 | Комментариев: 3
Чи дійсно Швайка на захисті людей - чи за гроші ? (Фото, документи)
altЖители дома № 41-Б по ул. Гв. Широнинцев уведомили о том, что защищать их права относительно отмены решения фонда Госмайна по передаче их общежития взялся голова ВО "Свобода" Швайка Игорь Александрович, для чего заключил с каждым, а это около 100 человек, договор на юридические услуги, стоимостью 1800 грн., что в сумме составит под 200000 гривень.
Справка МГ "Адвокат-Консалтинг". Каждая работа оплачиваема и требует затрат. Вопрос в другом: для отмены одного решения не нужно 100 человек истцов, а соответственно и таких затрат. К тому же борьба за права граждан декларируется за бесплатно, выдается на поверку платой за немалые деньги.
Просмотров: 1451 | Комментариев: 6
Основні правила посвідчення правочинів
altНотаріуси посвідчують правочини, нотаріальне посвідчення яких передбачено законом, зокрема:
  договори про відчуження (купівля-продаж, міна, дарування, пожертва, рента, довічне утримання (догляд), спадковий договір) нерухомого майна (статті 657, 715, 719, 729, 732, 745, 1304 Цивільного кодексу України (ЦК));
  іпотечні договори (ст. 18 Закону України «Про іпотеку», ст. 577 ЦК);
  договори про спільну часткову власність на земельну ділянку; про купівлю-продаж земельних ділянок, про перехід права власності та про передачу права власності на земельні ділянки; про обмін земельними ділянками, які ви-' ділені єдиним масивом у натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) (статті 88, 128, 132, 142 Земельного кодексу України, ст. 14 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»);
  договори купівлі-продажу (приватизації) державного майна (ст. 27 Закону України «Про приватизацію державного майна», ст. 23 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)»);
Просмотров: 4267 | Комментариев: 1
Порядок вчинення нотаріальних дій в Україні
altЗгідно з Наказом Міністерства юстиції України № 20/5 від 03.03.2004 р. затверджено Інструкцію про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України (із змінами та доповненнями).
  Вчинення нотаріальних дій в Україні покладається на нотаріуси, які працюють у державних нотаріальних конторах або займаються приватною нотаріальною діяльністю.
  Нотаріальні дії можуть вчинятися будь-яким нотаріусом на всій території України, за винятком обмежень у праві вчинення нотаріальних дій, установлених Законом України «Про нотаріат» та іншими актами законодавства України.
Просмотров: 1656 | Комментариев: 4

«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Популярное
 • Щодо норм етичної поведінки та цінності Клієнта для працівників компанії ТОВ «Нова Пошта»
 • Судья Бегунц Армен Олегович. Харьковский апеляционный административный суд. Ху из ху, в том числе и представитель органа власти
 • НАБУ приводит обыск в Агентстве по розыску активов
 • Порошенко відкрив офшорну компанію на другий день після Іловайського котла – The Guardian
 • Украинцы смогут отслеживать информацию о недвижимости онлайн
 • Електронні докази в процесуальному праві: як це працює в українських реаліях
 • Фельдман грабит детский лагерь
 • НЕ ТІЛЬКИ МЕРСЕДЕС: ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРИКРИВАЄ КОРТЕЖ ОХОРОНЦІВ КОЛОМОЙСЬКОГО
 • После проигрыша Тимошенко, Суркис пытался переметнутся к Зеленскому
 • Зеленский снимает ролик в Мариинском парке. ФОТО

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .