Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Харків'яни можуть сллідкувати на сайті за діяльністю суду як судової гілки влади зі здійсненням консультативної та просвітницької функції
altАпеляційним судом Харківської області розглянута Ваша пропозиція щодо надання інформації про застосування норм судової практики та доступу осіб до судових рішень, в зв'язку з чим. повідомляємо про існування сайту нашого суду з електронною адресою hra.court.gov.uа. на якому розміщена інформація про діяльність суду як судової гілки влади зі здійсненням консультативної та просвітницької функції. Крім того, існує сайт Єдиного реєстру судових рішень: court.gov.uа, з постійним поповненням та оновленням судової практики.
Просмотров: 1177 | Комментариев: 1
У якому разі призначено допомогу малозабезпеченим сім'ям з дітьми, при народженні дитини та по догляду за нею?
alt У 2009 році не підвищено рівень прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги згідно із Законом України про допомогу малозабезпеченим сім'ям.
Показники гарантованого мінімуму для:
- працездатних осіб 133 грн.,
- непрацездатних осіб 187,5 грн.,
- інвалідів 200 грн.
 
 
Просмотров: 1620 | Комментариев: 3
Оскарження свого батьківства
alt Я одружився на вагітній жінці, хоча дитину вона носила не мою. Після народження дитини, маючи свідоцтво про шлюб, вона зареєструвала мене батьком дитини, а потім зі мною разлучилась і вимагає аліменти на дитину. Я маю намір оскаржити свое батьківство, але вона не дозволяє робити експертизу. Чи може суд ухвалити примусовий привід на проведення такої експертизи? Питания щодо походження дитини суд вирішує на підставі будь-яких доказів про це. Висновки експертизи, у тому числі судово-генетичної, необхідно оцінювати з урахуванням положень ст. 212 Цивільно-процесуального кодексу України, згідно з якою жоден доказ не має для суду наперед установленого значення.
Просмотров: 3112 | Комментариев: 1
Реєстрація договору довічного утримання
altЯ маю квартиру і хочу укласти договір довічного утримання. Чи необхідно його десь реєструвати?
Відповідно до ст. 745 Цивільного кодексу України договір довічного утримання укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. Договір довічного утримання (догляду), за яким передається набувачеві у власність нерухоме майно, підлягає державній реєстрації. Право власності на майно, передане за договором довічного утримання, виходячи з визначення поняття цього договору та враховуючи встановлену законодавством форму, виникає з моменту нотаріального посвідчення договору, а якщо договір підлягає державній реєстрації - з моменту такої реєстрації.
 
Просмотров: 3025 | Комментариев: 5
На автобусному маршруті Харків-Рокитне постійно порушують чинне законодавтво
altВаш лист щодо перевірки фактів порушення автотранспортного законодавства на приміському автобусному маршруті Харків - Рокитне розглянуто. Разом з цим, перевізника зобов'язано вжити заходів щодо забезпечення перевезень громадян пільгових категорій згідно з вимогами чинного законодавства та виключити факти нетактовної поведінки водіїв до пасажирів, особливо похилого віку.
Просмотров: 819 | Комментариев: 0
Відпустка сумісникам
alt На нашому підприємстві працює декілька сумісників, які приходять на півдня. Як їм має надаватись відпустка, чи може вона бути скороченою в зв'язку з тим, що вони працюють неповний робочий день, та як таким працівникам нараховуються відпускні?
Сумісники відповідно п. 6 ст. 10 Закону України "Про відпустки" від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР за бажанням мають право на отримання одночасно щорічної відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на підприємстві, де працюють за сумісництвом.
 
Просмотров: 5677 | Комментариев: 14
Відповідальність за відсутність цінників
altПрацівники нашого магазину досить часто забувають виставляти цінники в магазині. Чи передбачені санкції за невиставлення цінників?
Відповідно до Інструкції про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання в підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресто­ранного господарства, затвердженої наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі України від 4 січня 1997 р. № 2 (далі — Інструкція), визначені вимоги до цінників.
 
Просмотров: 6009 | Комментариев: 16
Виїзд дітей за кордон
alt Я організовую виїзд дітей на відпочинок за кордон. Як здійснюється офор­млення згоди батьків на виїзд дитини? Статтею 313 Цивільного кодек­су України визначено, що фізична особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд з України лише за згодою батьків (усиновителів), опікунів і в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які ними уповноважені. Разом з тим фізична особа, що досягла шістнадцяти ро­ків, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.
Просмотров: 1448 | Комментариев: 1
Службові особи НАК «Нафтогаз України» заволоділи понад 6,3 млрд. м3 природного газу
altВаше звернення щодо публікації в газеті-онлайн „Адвокат Колсалтінг" статті „Важно знать - При захвате „Нефтегаза" СБУ совершила преступление" розглянуто. Установленою, що Слідчим управлінням Служби безпеки України 02.03.2009 порушено кримінальну справу № 457 за фактом заволодіння чужим майном - понад 6,3 млрд. м3 природного газу, що належав компанії „РосУкрЕнерго АГ", на суму близько 7,5 млрд. грн. шляхом зловживання невстановленими службовими особами НАК „Нафтогаз України" та іншими невстановленими особами своїм службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб, за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України.
Просмотров: 1221 | Комментариев: 0

«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Популярное
 • Щодо норм етичної поведінки та цінності Клієнта для працівників компанії ТОВ «Нова Пошта»
 • Судья Бегунц Армен Олегович. Харьковский апеляционный административный суд. Ху из ху, в том числе и представитель органа власти
 • НАБУ приводит обыск в Агентстве по розыску активов
 • Порошенко відкрив офшорну компанію на другий день після Іловайського котла – The Guardian
 • Фельдман грабит детский лагерь
 • Украинцы смогут отслеживать информацию о недвижимости онлайн
 • Електронні докази в процесуальному праві: як це працює в українських реаліях
 • НЕ ТІЛЬКИ МЕРСЕДЕС: ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРИКРИВАЄ КОРТЕЖ ОХОРОНЦІВ КОЛОМОЙСЬКОГО
 • После проигрыша Тимошенко, Суркис пытался переметнутся к Зеленскому
 • Зеленский снимает ролик в Мариинском парке. ФОТО

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .