Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Яка система обліку водопостачання та водовідведення?
 
altОблік відпущеної питної води та прийнятих стоків здійснюється виробником і споживачами засобами вимірювальної техніки, які занесені до Державного реєстру або пройшли державну метрологічну атестацію. Вузли обліку повинні розташовуватись на мережі споживача, як правило, на межі балансової належності мереж ви­робника та споживача, або за згодою виробника в приміщеннях, розташованих безпосередньо за зовнішньою стіною будівлі в місці входу водопровідного вводу.
Просмотров: 1997 | Комментариев: 2
Яким чином визначаються службовий час, відпочинок і медичне обслуговування військовослужбовців?
altЗагальна тривалість службового часу військовослужбовців на тиждень не може перевищувати нормальної тривалості робочого часу за відповідний період. Розподіл службового часу військовослужбовців протягом  доби і протягом тижня у військових частинах здійснюється таким чином, щоб забезпечити у військовій частині постійну бойову готовність і проведення занять з бойової підготовки, та створити умови для підтримання порядку, військової дисципліни та виховання військовослужбовців, підвищення їх культурного рівня...
Просмотров: 4128 | Комментариев: 0
Як відбувається приєднання об'єктів до систем централізованого питного водопостачання та водовідведення?
 
altДля приєднання до систем централізованого водопоста­чання та водовідведення замовнику необхідно отримати технічні умови відповідно до Порядку надання архітектурно-планувального завдання та технічних умов щодо інженерного забезпечення об'єкта архітектури і визначення розміру плати за їх видачу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 2328 від 20.12.1999 р. Забороняється будь-яке самовільне приєднання об'єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водо­постачання та водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів).
 
 
Просмотров: 2175 | Комментариев: 2
За результатами колективного звернення учасників акції «За оновлення політичної еліти» щодо організації та здійснення контролю за цінами на бензин, лікарські засоби та інші товари першої необхідності
altЗа результатами колективного звернення учасників акції «За оновлення політичної еліти» щодо організації та здійснення контролю за цінами на бензин, лікарські засоби та інші товари першої необхідності, зареєстрованого в Комітеті від 24.02.2009 № 8-01/1248, повідомляємо наступне. Антимонопольним комітетом України на виконання доручень Кабінету Міністрів України   щодо   забезпечення   постійного   контролю   за   формуванням   цін  на   ринках продовольчих товарів, лікарських засобів, нафтопродуктів, пасажирських перевезень тощо...
Просмотров: 1526 | Комментариев: 1
Чи передбачено продовольче, речове та інше забезпечення військовослужбовців?
altСт. 9-1 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців I членів їх сімей» 2011 від 20.12.1991 р. передбачено продовольче, речове та інше забезпечення військовослужбовців. Продовольче та речове забезпечення військовослужбовців здійснюється за нормами і в терміни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Просмотров: 2176 | Комментариев: 0
В який спосіб здійснюється грошове забезпечення відряджених військовослужбовців і членів їх сімей?
 
altЗгідно з Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей» № 2011 від 20.12.1991 р. (далі — Закон) за військовослужбовцями, які тимчасово проходять військову службу за межами України, зберігається виплата грошового забезпечення в національній валюті. Їм виплачується винагорода в іноземній валюті за нормами і в порядку, що визначаються Кабінетом Міністрів України.
Просмотров: 1658 | Комментариев: 1
Головне управління з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи ХОДА
altІнформує Вас Головне управління з питань внутрішньої політики, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи ХОДА на Ваше звернення за підсумками акції від 16.02.09 г. "За оновлення політичної еліти" за ініціативою А.Каряки стосовно питань, що віднесені до компетенції галузевих управлінь облдержадміністрації, зокрема Головного управління економіки облдержадміністрації. Впродовж останніх років в економіці України зберігається тенденція до підвищення ролі малого підприємства.
Просмотров: 938 | Комментариев: 0
Про розгляд колективного звернення по підсумкам акції від 16.02.09 г.
altПро розгляд колективного звернення по підсумкам акції від 16.02.09 г. "За оновлення політичної еліти" за ініціативою А.Каряки.
Державна податкова адміністрація України в межах компетенції розглянула колективне звернення стосовно політичної, економічної та політичної ситуації в Україні та висловлює Вам щиру подяку за проявлену громадянську небайдужість, активну життєву позицію та пропозиції щодо формування державної податкової політики.

Просмотров: 1082 | Комментариев: 1
По факту ДТП
altПрокуратурой АР Крым рассмотрены Ваши обращения. Сообщаю, что по факту дорожно-транспортного проишествия, с участием водителя автобуса Бруцкого А.М., в результате которого погиб пешеход Манасарян Г.Г. проведена проверка в порядке ст. 97 УПК Украины, по результатам которой 19.02.09. следователем отдела расследований ДТП СУ ГУ МВД Украины в АР Крым отказано в возбуждении уголовного дела по ст.6 п.2 УПК Украины.
 
Просмотров: 849 | Комментариев: 0

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Популярное
 • Новогодняя распродажа закончилась для сети супермаркетов 10 миллионным штрафом за "левых" дедов морозов и снегурочек
 • ФОПам приготовиться. 16 главных инноваций в законах про кассовые аппараты (РРО) и "кэшбек"
 • Декларация о доходах Григория Суркиса должна насчитывать как минимум 130 оффшоров и 6 авто
 • Обличитель коррупции – не только заявитель: что не учли законодатели
 • Недвижимость и земельное право: обзор последних изменений законодательства
 • Порядок бесплатной передачи земли под многоэтажками их совладельцам – официально
 • Таблиця строків позовної давності адвоката Олександра Бодашко
 • В Австралию пытались ввезти наркотики на $200 млн под видом острого соуса
 • Не попадись: по каким схемам работают телефонные мошенники в Харькове
 • Пограничники предотвратили контрабанду золотых монет (фото)

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .