Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Сімейний кодекс України
alt
Чи можу я забрати дитину для проживання у мене, якщо я розлучився з дружиною, яка не працює?
Ст. 161 Сімейного кодексу України (далі — СК) передбачено, що якщо батько та мати, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них проживатиме мало­літня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини докожного з них та інші обставини, що мають вагоме значення.
 
Просмотров: 1690 | Комментариев: 2
Застосування реєстрів розрахункових операцій
altЧи може підприємство приймати у касу готівку в оплату за послуги без застосування касового апарата, якщо воно надає їх у сфері торгівлі та громадського харчування?
Законом України «Про застосування реєстрів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» 265 від 06.07.1995 р. (далі Закон) визначено поря­док проведения розрахунків суб'єктами господарювання.
 
Просмотров: 1115 | Комментариев: 0
Іспити в ДАІ
altЗгідно з Правилами дорожнього руху України особа, яка навчається водіння транспортного засобу, зобов'язана знати і виконувати вимоги правил та не мати при цьому медичних протипоказань. Зокрема, особа, яка навчає водіння в індивідуальному порядку, повинна мати стаж водія не менше трьох років і посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії, а також відповідну медичну довідку. Ця особа також несе відповідальність як водій.
Просмотров: 4742 | Комментариев: 6
Владимир Соловьев. Состояние самого коррумпированного журналиста России

yСегодня никто из действующих служителей пера не может сравниться с Владимиром Соловьевым по размерам денежного вознаграждения, которое он объявляет лично при встречах с заказчиками или через своих продюсеров. Но последствия подобного лидерства могут быть самыми непредсказуемыми. Руководителю какого телевизионного канала понравится, чтобы его ведущие были замешаны в историях с грязными деньгами, получаемыми неизвестно от кого.

Просмотров: 401 | Комментариев: 0
Як отримати свідоцтво про право на спадщину на грошовий вклад?
altПраво на вклад входить до складу спадщини незалеж­но від способу розпорядження ним. Згідно з п. 212 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України № 20/5 від 03.03.2004 р., нотаріус перевіряє факт смерті спадкодавця, час і місце відкриття спадщини, склад спадкового майна. П. 22 названої Інструкції передбачено, що свідоцтво про право на спадщину на грошовий вклад, щодо якого вкладник зробив розпорядження банку...
Просмотров: 1672 | Комментариев: 1
Яким законодавчим актом встановлені посади та оплата праці вихователів дитячих садків?
altСтавки заробітної плати вихователів дитячих садків встановлюються згідно з наказом Міністерства освіти і науки України 557 від 26.09.2005 р. Допомога на оздоровлен­ня згідно зі ст. 57 Закону України «Про освіту», гарантії держави на виплату допомоги на оздоровлення надаються тільки педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти. Відповідно до Переліку посад педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 963 від 14.06.2000 р. ...
Просмотров: 2630 | Комментариев: 3
Одноразова матеріальна допомога
alt
Чи маю я право на одноразову матеріальну допомогу, якщо мені 85 років і я малозабезпечена самотня пенсіонерка?
Одноразова матеріальна допомога надається непрацюючим малозабезпеченим особам, які отримують пенсію, якщо розмір пенсії у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує 2 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність (згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 420 від 25.04.2008 р. «Про затвердження Порядку використання у 2008 році коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим особам»).
Просмотров: 1324 | Комментариев: 4
Слідство ведуть депутати
altПарламент заходився розв'язувати проблеми корупції і зловживань у сфері земельних відносин. Верховна Рада прийняла поста­нову «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховноі Ради України з питань розслідування фактів порушення посадовими особами державних адміністрацій Київської області Конституції і чинного законодавства України при виділенні і переоформленні земельних ділянок». Очолив комісію Костянтин Бондарев (фракція Блоку Юлії Тимошенко). Його заступник - Дмитро Табач­ник (фракція Партії регіонів).
Просмотров: 642 | Комментариев: 0
Держкомзем стурбований ситуацією в Київській області
altНайбільше звернень і скарг громадян надійшли в Державний комітет України земельних ресурсів з Київської області, повідомила прес-служба Держкомзему. Стан і напрями роботи органів Держкомзему у Київській об­ласті обговорено на засіданні розширеної колегії Держ­комзему, на якому діяльність Головного управління визнано незадовільною. У ході засідання колегії відзначалося, що більш, ніж півтори тисячі громадян протягом трьох років не можуть одержати держакти на землю в Броварському, Київо-Святошинському, Обухівському й Переяслав-Хмельницькому районах...
Просмотров: 1071 | Комментариев: 1

«    Ноябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Популярное
 • Новогодняя распродажа закончилась для сети супермаркетов 10 миллионным штрафом за "левых" дедов морозов и снегурочек
 • ФОПам приготовиться. 16 главных инноваций в законах про кассовые аппараты (РРО) и "кэшбек"
 • Декларация о доходах Григория Суркиса должна насчитывать как минимум 130 оффшоров и 6 авто
 • Обличитель коррупции – не только заявитель: что не учли законодатели
 • Недвижимость и земельное право: обзор последних изменений законодательства
 • Таблиця строків позовної давності адвоката Олександра Бодашко
 • Порядок бесплатной передачи земли под многоэтажками их совладельцам – официально
 • В Австралию пытались ввезти наркотики на $200 млн под видом острого соуса
 • Пограничники предотвратили контрабанду золотых монет (фото)
 • Не попадись: по каким схемам работают телефонные мошенники в Харькове

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .