Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Право на жилье
alt Мой муж - военнослужащий пограничной службы. Имеет ли он право стать на очередь для получения жилья, если наша семья (муж, ребенок и я) проживает в частном доме, который принадлежит мне?
Правила учета граждан, нуждающихся в улучшении жилищных условий, и правила предоставления им жилых помещений регулируются Постановлением № 470 Совета Министров УССР и Укрпрофсовета от 11.12.1984 г.
Просмотров: 850 | Комментариев: 0
Цивільно-правовий договір
alt У яких випадках виконання робіт на підприємстві по прибиранню приміщень може проводитись на підставі цивільно-правового договору?
Виконання робіт може проводитися як на підставі трудового договору, так і на інших юридичних підставах, зокрема на підставі цивільно-правового договору. Згідно зі ст.21 Кодексу законів України про працю трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою...
Просмотров: 1574 | Комментариев: 1
Індексація грошових доходів населення
alt Який порядок проведення індексації грошових доходів населення? Хто має право на індексацію зарплати і у яких випадках?
Проведення індексації грошових доходів населення, затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 1078 від 17.07.2003 р. (зі змінами і доповленнями, внесеними постановами № 690 від 17.05.2006 р., № 913 від 11.07.2007 р. та № 170 від 12.03.2008р.), передбачає, що в разі підвищення грошових доходів місяць, в якому відбувається підвищення, вважається базовим під час розрахунку індексу споживчих цін для проведення індексації. Сума індексації в цьому місяці не нараховується.
Просмотров: 1999 | Комментариев: 2
Як нараховується компенсація за несвоєчасно виплачену заробітну плату працівникам?
alt Компенсація громадянам втрати ними частини доходів у зв'язку з несвоєчасною їхньою виплатою з 2001 року проводиться відповідно до Закону України № 2050 від 19.10.2000 р. "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати" та постанови Кабінету Міністрів України № 159 від 21.02.2001 р. "Про затвердження Порядку проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати"
Просмотров: 4571 | Комментариев: 1
Розміри грошової компенсації
alt Я проживаю в Чернігівській області, постраждалий внаслідок Чорнобильської катастрофи 2 категорії, а моя сестра проживає в Житомирській області, постраждала від Чорнобильської катастрофи 1 категорії. На які розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування ми маємо право?
Просмотров: 995 | Комментариев: 0
Право на приватизацію
alt Я власник квартири у багатоквартирному будинку. Поруч з моєю квартирою є кладовка. Чи маю я право її приватизації?
Законом України "Про приватизацію державного житлового фонду" визначено, що власники квартир багатоквартирних будинків є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустрою. Допоміжні приміщення будинку (кладовки) передаються у власніть квартиронаймачів безплатно і окремо приватизації не підлягають.
 
Просмотров: 2167 | Комментариев: 0
Права акціонерів
altЯ акціонер господарського товариства. Я хочу ознайомитися з річним балансом та звітом товариства, але керівництво товариства мені відмовляє. Чи зобов'язане товариство надати мені для ознайомлення баланси та звіти?
Надання відомостей акціонеру господарського товариства визначено Законом України "Про господарські товариства" № 1576 від 19.09.1991 р.
Просмотров: 709 | Комментариев: 0
Заміна посвідчення водія
alt Куди і з якими документами необхідно звернутися для заміни посвідчення водія, якщо я змінив призвище?
Вам необхідно звернутися МРЕВ за місцем реєстрації. Для заміни посвідчення водія необхідно подати: оригінал свідоцтва про народження; посвідчення водія та талон попередження; екзаменаційну картку; медичну довідку; документ, який підтверджує керування транспортним засобом (ТЗ) (свідоцтво про реєстрацію ТЗ, талон на право керування).
 
Просмотров: 3889 | Комментариев: 2
Борг після смерті
alt
Чи повинна я сплачувати п'ятирічний борг за комунальні послуги після смерті матері?
Ст. 1218 Цивільного кодексу України (далі - ЦК) визначено, що до складу спадщини входять усі права та обов'язки , що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок смерті. Відповідно до ст. 1268 ЦК спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти. Не допускається прийняття спадщини з умовою чи з застереженням, що спадкоємець відмовляється сплатити борг за комунальні послуги. Незалежно від часу прийняття, спадщина належить спадкоємцеві з часу її відкриття.
 
Просмотров: 2018 | Комментариев: 4

«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярное
 • Як суддя Фрунзенського райнного суду м.Харкова - Бабкова Т.В. своїми діями підміняє собою законодавчу гілку влади Верховну раду України та Конституційний суд
 • Справа у судді Глібко О.В.
 • Нацбанк выиграл суд у Жеваго на 1,5 миллиарда гривен
 • Задержанные в США бизнесмены работали на Фирташа — Reuters
 • ХАРКІВСЬКА ЛІКАРНЯ № 13 ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ SUZUKI SX4
 • Китаец дважды мог спасти Грецию от дефолта, но хранил тонны золота и миллиарды юаней дома. Видео
 • Топ-менеджеры Альфа банка: сейчас Украина у многих инвесторов на радаре
 • Функции налоговой милиции оставили в ГФС
 • Полиция накрыла наркоторговцев в Харькове (фото)
 • Стали известны подробности высокобюджетного ДТП на пр. Науки в Харькове

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .