Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Чи повинен суб'єкт підприємницької діяльності сплачувати земельний податок?
alt Згідно з Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємства" № 727 від 03.07.1998 р. (в редакції Указу Президента № 746 від 28.06.1999 р.) визначено, що суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи, які обрали спосіб оподаткування доходів за єдиним податком звільнені від земельного податку, якщо ці земельні ділянки задіяні у підприємницькій діяльності з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
 
Просмотров: 1143 | Комментариев: 1
Чи правомірні такі дії?
alt Мені не видають трудову книжку і не розраховують при звільненні у зв'язку з тим, що я не надав до відділу кадрів обхідний листок. Чи правомірні такі дії?
Ст. 47 Кодексу законів України про працю (далі КЗпП) власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в ст. 116 КЗпП.
Просмотров: 2796 | Комментариев: 5
Яка середньооблікова чисельність працюючих на малому підприємстві?
alt Малим визнають підприємство, в якому середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік не перевищує 50 осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не більший суми, еквівалентної 500 тис.євро за середньорічним курсом НБУ щодо гривні. Середньооблікову чисельність працюючих визначають з урахуванням усіх працівників, у тому числі тих, які працюють за договорами та за сумісництвом, а також працівників представництв, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів.
Просмотров: 1733 | Комментариев: 7
На Львівщині комерційна структура незаконно одержала 15 га землі вартістю близько 2 млн. грн

altНа Львівщині співробітники СБУ викрили земельну аферу, в результаті якої комерційна структура незаконно отримала в оренду земельну ділянку вартістю майже 2 млн. грн. на яку мешканці с. Раковець законно претендують з кінця минулого століття. Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області. Співробітниками СБУ встановлено, що у 2006 році ТзОВ «П» за рішенням сільської ради с. Раковець Пустомитівського району отримало законний дозвіл для виготовлення технічної документації на земельну ділянку, площею 15 га.

Просмотров: 1314 | Комментариев: 2
Про призначення голови Київського апеляційного адміністративного суду
РІШЕННЯ № 15
Про призначення голови Київського апеляційного адміністративного суду
та заступників голів апеляційних адміністративних судів
6 лютого                                                                                                                                                                                                                                                                                                м.Київ
Розглянувши подання Голови Верховного Суду України та Голови Вищого адміністративного суду України про призначення суддів на посади, враховуючи Рішення Конституційного СудуУкраїни від 16 травня 2007 р. № 1-рп/2007, керуючись ст.6, ч.2 ст.19, ч.2 ст. 130 Конституції України, ч.1 ст. 14, ст. 17, ч.5 ст.20 (у частині, конституційність якої не поставлена під сумнів Конституційним Судом України), п.10 ч.1 ст.28, п.6 ч.1 ст.50, статтями 102, 103, 116 Закону України "Просудоустрій України" та відповідно до рішення Ради суддів України від 31 травня 2007 р. № 50, Рада суддів України вирішила:
Призначити строком на п'ять років заступником  голови Харківського апеляційного адміністративного суду Шевцову Наталію Володимирівну.
Просмотров: 1454 | Комментариев: 6
Про призначення засткпників голів окружних адміністративних судів
РІШЕННЯ № 18
Про призначення заступників голів
окружних адміністративних судів
6 лютого                                                                                                                                                                                                                                                                                            м.Київ
Розглянувши подання Голови Верховного Суду України та Голови Вищого адміністративного суду України  про призначення суддів на посади заступників голів окружних адміністративних судів, враховуючи Рішення Конституційного Суду України від 16 червня 2007 р. № 1-рп/2007, керуючись ст.6, ч.2 ст.19, ч.2 ст.130 Конституції України, ч.1 ст.14, ст.17, ч.5 ст.20 (у частині, конституційність якої не поставлена під сумнів Конституційним Судом України), п.10 ч.1 ст.28, п.6 ч.1 ст.50, статтями 102, 103, 116 Закону України "Про судоустрій України" та відповідно до рішення Ради суддів Укрвїни від 31 травня 2007 р. №50, Рада суддів України вирішила
 
Просмотров: 1124 | Комментариев: 0
Жители ХТЗ объявили бойкот незаконным стройкам и победили! (ФОТО+ВИДЕО)
altХарьков. Район ХТЗ. Улица 17-го партсъезда. Дом № 34. Еще с 2007 года местным жителям не было покоя. Возле 12-тиэтажки функционирует автостоянка на 350 единиц, неподалеку находится АЗС,  а еще в 100 метрах от дома - огромный склад медикаментов, выделяющий химические отходы. Само домостроение стоит на сваях и построено на засыпанном овраге, в подвале накапливаются сточные воды. О каком здоровье может идти речь, если с утра до вечера над жителями стоит бензиновый смог и шум авто?
Просмотров: 2122 | Комментариев: 5
Памятник "влюбленным" исчезает
altВ Харькове начались работы по демонтажу монумента. Ремонтируя Пушкинскую, городские власти принялись и за обещанную площадь Архитектров.
        
Просмотров: 803 | Комментариев: 1
Астарожно, стройка! или Машыны не ставить!
altХарьков по-прежнему атакуют незаконные стройки, а до этого почти никому нет дела. Если только брать во внимание район Салтовки, то уже здесь насчитывается несколько десятков подобных творений искусства.
Просмотров: 1125 | Комментариев: 1

«    Октябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Популярное
 • Як суддя Фрунзенського райнного суду м.Харкова - Бабкова Т.В. своїми діями підміняє собою законодавчу гілку влади Верховну раду України та Конституційний суд
 • Справа у судді Глібко О.В.
 • Нацбанк выиграл суд у Жеваго на 1,5 миллиарда гривен
 • Задержанные в США бизнесмены работали на Фирташа — Reuters
 • ХАРКІВСЬКА ЛІКАРНЯ № 13 ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ SUZUKI SX4
 • Китаец дважды мог спасти Грецию от дефолта, но хранил тонны золота и миллиарды юаней дома. Видео
 • Топ-менеджеры Альфа банка: сейчас Украина у многих инвесторов на радаре
 • Функции налоговой милиции оставили в ГФС
 • Полиция накрыла наркоторговцев в Харькове (фото)
 • Стали известны подробности высокобюджетного ДТП на пр. Науки в Харькове

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .