Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Права акціонерів
altЯ акціонер господарського товариства. Я хочу ознайомитися з річним балансом та звітом товариства, але керівництво товариства мені відмовляє. Чи зобов'язане товариство надати мені для ознайомлення баланси та звіти?
Надання відомостей акціонеру господарського товариства визначено Законом України "Про господарські товариства" № 1576 від 19.09.1991 р.
Просмотров: 722 | Комментариев: 0
Заміна посвідчення водія
alt Куди і з якими документами необхідно звернутися для заміни посвідчення водія, якщо я змінив призвище?
Вам необхідно звернутися МРЕВ за місцем реєстрації. Для заміни посвідчення водія необхідно подати: оригінал свідоцтва про народження; посвідчення водія та талон попередження; екзаменаційну картку; медичну довідку; документ, який підтверджує керування транспортним засобом (ТЗ) (свідоцтво про реєстрацію ТЗ, талон на право керування).
 
Просмотров: 3921 | Комментариев: 2
Борг після смерті
alt
Чи повинна я сплачувати п'ятирічний борг за комунальні послуги після смерті матері?
Ст. 1218 Цивільного кодексу України (далі - ЦК) визначено, що до складу спадщини входять усі права та обов'язки , що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок смерті. Відповідно до ст. 1268 ЦК спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти. Не допускається прийняття спадщини з умовою чи з застереженням, що спадкоємець відмовляється сплатити борг за комунальні послуги. Незалежно від часу прийняття, спадщина належить спадкоємцеві з часу її відкриття.
 
Просмотров: 2057 | Комментариев: 4
Чи повинен суб'єкт підприємницької діяльності сплачувати земельний податок?
alt Згідно з Указом Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємства" № 727 від 03.07.1998 р. (в редакції Указу Президента № 746 від 28.06.1999 р.) визначено, що суб'єкти малого підприємництва - фізичні особи, які обрали спосіб оподаткування доходів за єдиним податком звільнені від земельного податку, якщо ці земельні ділянки задіяні у підприємницькій діяльності з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
 
Просмотров: 1162 | Комментариев: 1
Чи правомірні такі дії?
alt Мені не видають трудову книжку і не розраховують при звільненні у зв'язку з тим, що я не надав до відділу кадрів обхідний листок. Чи правомірні такі дії?
Ст. 47 Кодексу законів України про працю (далі КЗпП) власник або уповноважений ним орган зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в ст. 116 КЗпП.
Просмотров: 2838 | Комментариев: 5
Яка середньооблікова чисельність працюючих на малому підприємстві?
alt Малим визнають підприємство, в якому середньооблікова чисельність працюючих за звітний (фінансовий) рік не перевищує 50 осіб, а обсяг валового доходу від реалізації продукції (робіт, послуг) за цей період не більший суми, еквівалентної 500 тис.євро за середньорічним курсом НБУ щодо гривні. Середньооблікову чисельність працюючих визначають з урахуванням усіх працівників, у тому числі тих, які працюють за договорами та за сумісництвом, а також працівників представництв, філій, відділень та інших відокремлених підрозділів.
Просмотров: 1770 | Комментариев: 7
На Львівщині комерційна структура незаконно одержала 15 га землі вартістю близько 2 млн. грн

altНа Львівщині співробітники СБУ викрили земельну аферу, в результаті якої комерційна структура незаконно отримала в оренду земельну ділянку вартістю майже 2 млн. грн. на яку мешканці с. Раковець законно претендують з кінця минулого століття. Про це повідомляє прес-служба УСБУ у Львівській області. Співробітниками СБУ встановлено, що у 2006 році ТзОВ «П» за рішенням сільської ради с. Раковець Пустомитівського району отримало законний дозвіл для виготовлення технічної документації на земельну ділянку, площею 15 га.

Просмотров: 1340 | Комментариев: 2
Про призначення голови Київського апеляційного адміністративного суду
РІШЕННЯ № 15
Про призначення голови Київського апеляційного адміністративного суду
та заступників голів апеляційних адміністративних судів
6 лютого                                                                                                                                                                                                                                                                                                м.Київ
Розглянувши подання Голови Верховного Суду України та Голови Вищого адміністративного суду України про призначення суддів на посади, враховуючи Рішення Конституційного СудуУкраїни від 16 травня 2007 р. № 1-рп/2007, керуючись ст.6, ч.2 ст.19, ч.2 ст. 130 Конституції України, ч.1 ст. 14, ст. 17, ч.5 ст.20 (у частині, конституційність якої не поставлена під сумнів Конституційним Судом України), п.10 ч.1 ст.28, п.6 ч.1 ст.50, статтями 102, 103, 116 Закону України "Просудоустрій України" та відповідно до рішення Ради суддів України від 31 травня 2007 р. № 50, Рада суддів України вирішила:
Призначити строком на п'ять років заступником  голови Харківського апеляційного адміністративного суду Шевцову Наталію Володимирівну.
Просмотров: 1467 | Комментариев: 6
Про призначення засткпників голів окружних адміністративних судів
РІШЕННЯ № 18
Про призначення заступників голів
окружних адміністративних судів
6 лютого                                                                                                                                                                                                                                                                                            м.Київ
Розглянувши подання Голови Верховного Суду України та Голови Вищого адміністративного суду України  про призначення суддів на посади заступників голів окружних адміністративних судів, враховуючи Рішення Конституційного Суду України від 16 червня 2007 р. № 1-рп/2007, керуючись ст.6, ч.2 ст.19, ч.2 ст.130 Конституції України, ч.1 ст.14, ст.17, ч.5 ст.20 (у частині, конституційність якої не поставлена під сумнів Конституційним Судом України), п.10 ч.1 ст.28, п.6 ч.1 ст.50, статтями 102, 103, 116 Закону України "Про судоустрій України" та відповідно до рішення Ради суддів Укрвїни від 31 травня 2007 р. №50, Рада суддів України вирішила
 
Просмотров: 1138 | Комментариев: 0

«    Январь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Популярное
 • Цены на нефть продолжают расти на фоне новостей об убийстве иранского генерала
 • Новорічна «тендерна» ялинка у Красноярську обігнала ялинку Кернеса, а діамантова ялинка у Марбельї стала найдорожчою в світі
 • Пожары в Австралии уничтожают целые города, под угрозой сотни миллионов животных: жуткие фото
 • Китай запретил онлайн-игры детям для защиты их психического и физического здоровья
 • Сухумский переворот. Как в Абхазии ветераны "ДНР" Майдан устроили
 • СБУ ЗАДЕРЖАЛА ХАРЬКОВЧАНИНА-БОЕВИКА «ЛНР»
 • Прокуратура відсудила у родини Хорошковського 60 гектарів лісу на березі Дніпра
 • БЫЛ ПЬЯН, ДЕБОШИРИЛ И СОПРОТИВЛЯЛСЯ ПАТРУЛЬНЫМ: НАЧАЛЬНИКА ОТДЕЛА ПОЛИЦИИ В ХАРЬКОВЕ ОТСТРАНИЛИ ОТ ДОЛЖНОСТИ
 • Стали известны кандидаты в главы райгосадминистрации на Харьковщине
 • Щодо реконструкції нежитлової будівлі по в’їзду Достоєвського, 32 у м. Харкові.

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .