Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Чи потрібно підприємству заводити трудові книжки на практикантів?
altПідприємства не заводять трудові книжки на практикантів, але якщо підприємства зараховують їх на штатні посади з оформленням трудового договору, тоді обов'язково потрібно заводити трудові книжки. Згідно з інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України та Міністерства соціального захисту населення України № 58 від 29.07.1993 р., період проходження студентами виробничої практики до трудових кни­жок студентів заносять навчальні заклади.
Просмотров: 2980 | Комментариев: 3
Які строки розрахунку при звільненні працівнина і яка відповідальність настає у разі затримки розрахунку?
alt При звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не пра­цював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум.
Просмотров: 1726 | Комментариев: 6
Про працю
alt Мене звільнили з роботи, але трудову книжку не видали. Чи маю я право звернутися до суду з вимогою оплатити мені середній заробіток за весь час вимушеного прогулу?
Ст.47 Кодексу законів України про працю визначено, що власник або уповноважений ним орган зобов'язаний у день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок у строки, зазначені в ст.116 цього Кодексу. Відповідно до ч.4 ст. 235 цього Кодексу у разі затримки видачі трудової книжки з вини власника або уповноважено­го ним органу працівникові виплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу.
Просмотров: 1140 | Комментариев: 0
Як оплачується робота в надурочний час?
 
altСт. 106 Кодексу законів України про працю передбачено оплату роботи в надурочний час. За погодинною системою оплати праці робота в надуроч­ний час оплачується в подвійному розмірі годинної ставки. За відрядною системою оплати праці за роботу в наду­рочний час виплачується доплата у розмірі 100 % тарифної ставки працівника відповідної кваліфікації, оплата праці якого здійснюється за погодинною системою - за всі відпрацьовані надурочні години.
Просмотров: 1674 | Комментариев: 1
У якому розмірі оплачується робота у святковий і неробочий дні?
altРобота у святковий і неробочий день (ч.4 ст.73 Кодексу законів України про працю) оплачується у подвійному розмірі:
- відрядникам - за подвійними відрядними розцінками;
- працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, - у розмірі подвійної годинної або денної ставки;
- працівникам, які одержують місячний оклад, - у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у святковий і неробочий день провадилася у межах місячноїнорми робочого часу, і в розмірі подвійної годин­ної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провади­лася понад місячну норму.
Просмотров: 1172 | Комментариев: 6
Як проводиться формування тарифної сітки та посадових окладів?
 
altОсновою організації оплати праці є тарифна система оп­лати праці, яка включає тарифні сітки, тарифні ставки, схеми посадових окладів ! тарифно-кваліфікаційні характерис­тики (довідники). Тарифна система оплати праці використовується для розподілу робіт залежно від їх складності, а стосовно працівників - залежно від їх кваліфікації та за розрядами тариф­ної сітки. Вона є основою формування та диференціації розмірів заробітної плати.
Просмотров: 3916 | Комментариев: 5
Іменні цінні папери

alt Помер мій чоловік. Він працював акціонером на підприємстві. Чи маю я право на іменні цінні папери за наслідками успадкування?

Відповідно до ст.6 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» № 3480 від 23.02.2006 р. акцією є іменний цінний папір, який посвідчує майнові права його власника (акціонера), що стосуються акціонерного товариства, включаючи право на отримання частини прибутку акціонерного това­риства у вигляді дивідендів.

Просмотров: 1891 | Комментариев: 1
За яких обставин оператор має право відключити телефон споживачеві?
 
altПрипинення надання телекомунікаційних послуг споживачам, які порушують правила надання та отримання телекомунікації, визначено Законом України «Про телекомунікації» та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2005 р., якою передбачено, що почасова оплата місцевих телефонних розмов, плата за міжміські та міжнародні телефонні розмови, надіслані в кредит телеграми та за інші послуги...
Просмотров: 1361 | Комментариев: 5
Строковий трудовий договір
altНаша працівниця пішла у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами. Чи маємо ми право прийняти іншого працівника за строковим трудовим договором?
На період перебування працівниці у відпустці по вагітності та пологах керівник має право прийняти іншого працівника для заміщення тимчасово не зайнятої посади за стро­ковим трудовим договором.
Просмотров: 1796 | Комментариев: 0

«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Популярное
 • Коньяк, водка и разбитые квадроциклы. Как директор НАБУ Сытник оказался в реестре коррупционеров и приведет ли это к его отставке
 • БУДУТ СЛУШАТЬ ЗАНОВО: ДЕЛО КЕРНЕСА ВЕРНУЛИ В СУД ПЕРВОЙ ИНСТАНЦИИ
 • Ночью избит и ограблен полицейский: у патрульного отобраны барсетка и телефон (ФОТО)
 • Бывший "министр ДНР" сдался СБУ – спецслужба
 • В Харькове ушла из жизни председатель апелляционного суда
 • Газель проти BMW Х5: як власник розтрощеного бусика із потерпілого став обвинуваченим (відео)
 • БЛАГОДАРЯ ЧИНОВНИКУ, ЗЕМЛИ ЗАПОВЕДНИКА РАЗДАЛИ ЧАСТНИКАМ ПОД ДАЧИ
 • Страсти в Харьковском облсовете: Как антикоррупционер Булах может стать коррупционером
 • Директор департамента ГАСК в Харьковской области отстранена от исполнения служебных обязанностей
 • «Оманлива відпустка». В Оман прилітав секретар Ради безпеки Росії, коли там був Зеленський (розслідування)

 • Наш опрос

  Погода в Харькове

  Погода в Харькове

  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)

  Курсы наличного обмена на сегодня  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .