Адвокат Консалтинг

Написать новость

Вы можете отправить Ваш материал нам, который вскоре появится на наших страницах


> подробнее

Адвокаты

Список адвокатов, готовых помочь Вам в любую минуту


> перейти к списку

Риэлторы

Список риэлторов, которые могут предоставить Вам свои услуги


> перейти к списку

Наши вакансии

Газета "Адвокат-консалтинг" объявляет конкурс на должность


> подробнее

Наша газета

pdf-архив номеров нашей газеты


> подробнее

Видео


Выделение земельного участка бесплатноКлуб юристов
Официальное обращение
ГрузчикиГрузчики Харьков

Квартирные и офисные Грузчики Харьков

Купить упаковку


Незалежне тестування обмежує право на освіту
altНещодавно Окружний адміністративний суд столиці ухвалив рішення, яким визнав незаконними і скасував накази Міністерства освіти і науки України №№ 802, 804 та інші про введення зовнішнього незалежного оцінювання знань абітурієтнів, що вступають до вузів України, пише "Українська правда"
Просмотров: 763 | Комментариев: 0
Конституційне право громадян на участь у місцевих референдумах має бути реалізоване
alt  Міністерство юстиції виносить на громадське обговорення проект Закону "Про місцевий референдум". Як повідомив міністр юстиції Микола Оніщук, проект обговорюватиметься вдруге, з урахуванням підсумків першого обговорення законопроекту у грудні-січні 2008 року.   У цілому проект Закону України сприйнятий громадськістю позитивно, як такий, що спрямований на створення додаткових гаранты реалізації права територіальних громад на безпосереднє волевиявлення, відтак участі громадян у вирішенні питань місцевого значення.
Просмотров: 691 | Комментариев: 0
Указ президента України № 769/2009
altПро переведення судді

Відповідно до статті 62 Закону України "Про судоустрій України" постановляю:
Перевести суддю Сумського окружного адміністративного суду МЕЛЬНИКОВА Руслана Володимировича на роботу на посаді судді Харківського окружного адміністративного суду у межах пятирічного строку.
 
Президент України Віктор ЮЩЕНКО 28 вересня 2009 року
Просмотров: 897 | Комментариев: 0
Чорнобильці ! Вам на сьогодні доплачують від 74,7 грн до 498 грн щомісячно?
alt Який розмір додаткової пенсії повинен бути?
  Все залежить від категорії та групи інвалідності. Наприклад, для І категорії першої групи складає 498 грн на місяць, а за рік 5978 грн, для І категорії другої групи складає 373 грн. і 4482 грн відповідно, а для І категорії третьої групи, дітям-інвалідам а також хворим на променеву хворобу внаслідок Чорнобильської катастрофи 249грн на місяць, а за рік 2988 грн згідно статті 50 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за N 796-ХІІ від 28 лютого 1991 року. Стаття 51 вищевказаного Закону регулює виплати додаткової пенсії для II категорії, III і IV категорій і може складати від 74 до 149 грн на місяць з сумою на рік до 1792 грн 80коп. Стаття 52 Закону регулює виплати у разі втрати годувальника. Ці виплати призначаються на кожного непрацездатного члена сім'ї, який був на його утриманні у розмірі 249 грн на місяць або 2988 грн за рік.
Просмотров: 1393 | Комментариев: 1
Які особи визнаються ветеранами праці і які пільги вони мають?
alt  Ветеранами праці є громадяни, які працювали на підприємствах, в установах, організаціях, об'єднаннях громадян, а також у фізичних осіб і вийшли на пенсію. При цьому г чоловіки повинні мати стаж роботи 40, а жінки — 35 років (ст. б Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»).
  До ветеранів праці належать також громадяни, яким призначені пенсії на пільгових умовах:
  за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах — за наявності стажу роботи у чоловіків — 30, жінок — 25 років;
  за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників зі шкідливими та важкими умовами праці, зайнятість у яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах — за наявності стажу роботи у чоловіків — 35, жінок — 30 років.
Просмотров: 11794 | Комментариев: 9
Чи маю я право претендувати на спадок чоловіка?
altМи з чоловіком подали заяву у суд про розлучення, але суд дав нам 3 місяці на примирення, оскільки у нас є неповнолітня дитина. Але за час, даний на примирення, мій чоловік помер, батьки чоловіка вважають, що я не с його спадкоємицею, оскільки ми перебували в стадії розлучення. Чи маю я право претендувати на спадок чоловіка?
  Ст. 114 Сімейного кодексу України визначено, що у разі розірвання шлюбу державним органом реєстрації актів цивільного стану шлюб припиняється у день реєстрації розірвання шлюбу. У разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу.
Просмотров: 958 | Комментариев: 0
Моя дочка розлучається з чоловіком. Гид час шлюбу ми з дочкою надавали її чоловікові грошову допомогу на будинок. Чи має моя дочка право спільної сумісної власності на будинок?
alt  Згідно зі ст. 60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові На праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).   Якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно у разі спору може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя (ст. 62 Сімейного кодексу України).
Просмотров: 1233 | Комментариев: 0
Який порядок оподаткування транспортних засобів?
alt  Згідно з ч.1 ст. 5 Закону транспортні засоби за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності та окремі номерні вузли до них, що безпосередньо ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України або надходять на адреси громадян у несупроводжуваному багажі або вантажних відправленнях для вільного використання, незалежно від їх вартості підлягають обов'язковому письмовому декларуванню митними органами у порядку, встановленому для громадян, та оподатковуються ввізним митом, податком на додану вартість і в установлених законодавством випадках акцизним та іншими зборами.
Просмотров: 825 | Комментариев: 0
Оподаткування товарів і транспортних засобів
altЯкий порядок оподаткування товарів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України б супроводженому (несупроводженому) багажі пересилаються на адресу громадян у міжнародних поштових відправленнях, у вантажних та міжнародних експрес-відправленнях?
Наказом № 811 від 24.07.2008 р. Державна митна служба України затвердила роз'яснення щодо оподаткування товарів і транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України.   Наказом Державної митної служби України № 1234 від 31.10.2008 р. дано роз'яснення однозначного розуміння окремих положень законодавства з питань оподаткування.
Просмотров: 1421 | Комментариев: 3

«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 

Популярное
 • Депутату Альберту Кононенко буде виплачена компенсація за шкоду, завдану органами досудового розслідування
 • Суд стягнув 76 тисяч відшкодування з «АТБ», де жінка впала на розлитій олії
 • Справа №643/21744/19
 • Лесик обещал-не сделал...
 • Втрое больше заболевших. Ждет ли Украину взрыв коронавируса в сентябре
 • “Карантин – незаконний”, – адвокат Криворучко
 • Видео момента нападения на автобус в Люботине попало в соцсети (видео)
 • Основатель Zoom за день заработал 5 млрд долларов
 • Лерос обозвал Зеленского лжецом и "клоуном с 95 Квартала"
 • На авторынке Харькова прогремел взрыв (фото)

 • Наш опрос


  Курс валют (НБУ)

  Курсы НБУ на сегодня

  Курс валют (средний)  Аудиоролики - Рекламная Студия

  Студия звукозаписи

  Редакция может не разделять мнение авторов публикаций. Редакция не несёт ответственности за публикации с других сайтов.

  Все права на материалы, находящиеся на сайте www.advocat-cons.info, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При любом использовании материалов сайта гиперссылка на www.advocat-cons.info обязательна. По вопросам размещения рекламы или информации на сайте обращаться по телефонам: (057) 737-22-53, 096-114-24-80

  © 2007-2014 Медиагруппа "Адвокат-консалтинг"
  .